INTENCJE MSZALNE – 09-16.06.2024

Sobota 18,oo – ++ z rodziny Węgier…

Niedziela 9,oo – W 19 rocz ślubu Agnieszki i Dominika i opiekę MB Szkaplerznej dla dzieci                                .                               Hani i Michała.                                                                                                                                                 .                9,oo – w 43 rocz ślubu Danuty i Ryszarda Wielgosz i za dzieci i wnuki.

12,oo – śp ++ Jana Krzyśków w 17 rocz i jego rodziców i ++ z  rodziny i za rodzeństwo   .                             Grzegorza Nocula i Stefanię Romanowicz.                                                                         .              12,oo – sp + Bogdan Papciak – int. chrześniaka Daniela.

Szczepanów 10,3o –  Za Parafian.

 

Wtorek 18,oo – sp + Bogdan Papciak – int. siostrzenicy Gabrieli.

Środa  18,oo – śp ++ Rodziców Alojzę i Tadeusza Stadler.

Czwartek 18,oo – śp + Bogdana Papciak – int kuzyna Piotra.

Piątek  18,oo – śp + Danuta Sadowska w 8 rocz śmierci.

Sobota 8,oo – Za mamę Jolantę w dniu imienin dziękczynno błagalna.

 

18,oo – Dziękujemy Bogu za otrzymane dary i prosimy o Błogosławieństwo i dary Ducha     .                          Świętego dla Anny Wojtowicz.

Niedziela 9,oo – W 7 rocz ślubu Konstancji i Michała i za wnuka Leonarda dziękczynno błagalna

9,oo – W 32 rocz  ślubu Emilii i Andrzeja dziękczynno błagalna.

12,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB na wakacjach dla Jana, Hanny,                            .                             Huberta i Michała.

Szczepanów 10,3o – wolna.