INTENCJE MSZALNE – 25.03 – 01.04.2018

Niedziela 9,oo –    śp ++Janinę, Marka, Wawrzyńca i ++ z rodziny Antoszewskich.

9,oo – O życie wieczne dla Rodziców: Jana Czekańskiego, Stefanii Głowackiej; Marianny i   .                              Stefana Oleksińskich i dziadków z obu stron.

11,oo –  Dziękczynno błagalna w intencji Ewy Szymeczko w 5o rocz urodzin,                          .                              o Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Szkaplerznej także dla dzieci, wnuków           .                                 Michałka i Franciszka.

11,oo – Dziękczynno błagalna z prośbą o łaskę zdrowia Karola i Franciszki Korman.

18,oo – śp + Leszka Kasprów.

Szczepanów  –  śp + Elżbietę Cehańczuk w 1 rocz śmierci.

1. Wtorek 18,oo – śp ++ Janina Majewska; Józefa i Bolesław Sowa; Michał i Agnieszka Jakubiec; . Marian Kolanek i Franciszek Świerczyński i ++ z tych rodzin.
  2. Środa 18,oo – śp ++Władysław, Eugenia i Michał Goldewicz.
  3. Czwartek 18,oo – Za dzieci rocznicowe…
  4. Sobota 19,oo – W 14 rocznicę urodzin Bartosza i 17 rocz urodzin Kacpra dz – bł.

Wielkanoc 6,oo – Rezurekcja – za całą naszą parafię.

11,oo –  śp ++Julię, Karola, Karolinę Ćwik i Ryszarda Sucheckiego.

18,oo – O zdrowie , Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Szkaplerznej dla Karoliny               .                                Serwickiej i Jana Sysak na nowej drodze życia – ślubna.

Szczepanów 8,oo – Rezurekcja – śp + Piotra Suchodolskiego w 5 rocz śmierci.