OGŁOSZENIA DODATKOWE

Diecezjalny Zespół ds. Organizacji Kursów dla Fotografów i Operatorów Filmowych organizuje kurs liturgiczny wymagany przez prawo diecezjalne do obsługi uroczystości religijnych. Kurs odbędzie się 14 kwietnia 2018 r. w budynku Instytutu Filozoficzno-Teologicznego im. E. Stein w Zielonej Górze przy Bułgarskiej 30 (kościół pw. Ducha Świętego). Forma kursu: jednodniowy, w godzinach od 09.00 do 16.00. W dniu kursu uczestnicy otrzymują jedynie zaświadczenie o jego ukończeniu. Każdy uczestnik kursu proszony jest o przesłanie mailem zdjęcia do legitymacji w wersji elektronicznej (rozdzielczość min. 600 dpi) w terminie do 5 kwietnia; uczestnicy, którzy dostarczą zdjęcie po tym terminie, otrzymają legitymację w późniejszym czasie. Koszt kursu: 200,00 zł – płatne w dniu kursu w sekretariacie IFT. Zgłoszenia można dokonać wysyłając na maila (sekretariat@ift.zgora.pl) swoje dane osobowe (imię, nazwisko, data urodzenia, adres zamieszkania, telefon i e-mail kontaktowy) lub telefonicznie pod numerami: (68) 458-25-70; 792-272-754.

Ks. Andrzej Draguła