INTENCJE MSZALNE – 29.04-06.05.2018

Intencje  mszalne –   29  IV – 6  V  2018.

Niedziela  9,oo – śp++ Józefa, Katarzynę Bryjak, Józefę Seredyńską i Ludwika i Zofię Zawada.

9,oo – śp ++Szymona Łabowskiego i zmarłych z rodzin Łabowskich i Zając.

11,oo – W 18 rocz urodzin Małgorzaty dziękczynno błagalna.

11,oo – W 29 rocz ślubu Mirosława i Urszuli Turoń dz-bł i za dzieci.

18,oo – W 24 rocz ślubu Sylwi i Andrzeja, za dzieci i babcię Elwirkę.

18,oo – Z racji 85 rocz urodzin Janiny Sadowskiej dz – bł i o zdrowie.

Szczepanów – śp +Józefę  Siudut w miesiąc po śmierci.

Poniedziałek 18,oo – O szczęśliwe zdanie matury i wybór drogi życiowej dla syna Huberta.

Wtorek  18,oo – O zdrowie dla rodziny Rosłół i wnuka Kuby.

Środa  18,oo – śp ++Janinę, Jana Bosak; Helenę, Antoniego Rzeźnik; Marię, Bolesława Nagajczyk       .                          i Gerarda Bosak.

Czwartek 9,oo – ++Marię Stoińską w 1 rocz śm, Stanisława i syna Henryka Stoińskich.

9,oo – ++Jakub, Józefa Jaworowscy; Marian Czereda; Franciszek i Helena Chmielowscy.

1o,3o – Za dzieci komunijne i ich rodziny.

18,oo – W 32 rocz ślubu Romana i Wieletty za dzieci i wnuki dziękczynno błagalna.

Szczepanów 16,3o – ++Rodziców Teklę, Józefa Głuszczak, wnuka Rafała i Władysława Dudar.

Piątek 18,oo – ++Kazimierza, Anielę, Szczepana Grządko; Stanisława, Zbigniewa Matejko i Teresę      .                                                                                                                                                                 Karcz.

Sobota 8,oo – Intencja Pielgrzymów do Kalisza.

18,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo dla córek i ich rodzin, wnuczęta, prawnuczęta i            .                            pra prawnuczęta z rodziny Jabłońskich.

Niedziela  9,oo – śp ++Tadeusza, Annę, Michała Jung; Mariannę, siostrę Józefę i Franciszka Szymań

9,oo – śp +Męża Sebastiana i jego rodziców Józefa i Teresy.

11,oo – ++Michała, Anastazję, Bronisława, Stanisława, Tadeusza, Józefa, Władysława z       .                             rodziny Kłobuszyńskich  i za rodziców, braci i siostrę.

11,oo – śp ++ z rodzin Sawickich i Dworeckich.

18,oo – W 1o rocz urodzin Zuzanny Rosół i 34 Aleksandry Kitki dziękczynno błagalna.