INTENCJE MSZALNE – 09-16.05.2021

Sobota 18,oo –  śp + Genadiusz Polak w 1 rocz śmierci.

18,oo – śp + Tatę Michała Bąk w 9 rocz śmierci.

Niedziela 9,oo – śp ++Tadeusza, Stefana, Annę, Grzegorza i Mateusza.

9,oo – ++Krystynę, Bolesława, Jana Banaszek i ++ z rodzin Banaszaków i Więchów.

11,oo – Dziękczynna za życie 8 letniego Ignasia i 3 letniego Franka i o łaskę wiary.

11,oo – Z prośbą o opiekę MB Szkaplerznej dla rodzin Spychalskich, Czabaj i Strzała.

18,oo – ++Ryszarda Raczkowskiego w 5 rocz śm; Janinę, Wojciecha, Romana Rabe;              .                           Raczkowskich Witolda, Stanisławę, Zdzisława, Jana i Henryka Szmanię.

Szczepanów – śp + Stanisława Jodłowskiego w miesiąc po śmierci.

Poniedziałek 10,oo – śp + Janina Czerniawska – pogrzebowa.

Wtorek  18,oo – śp + Arkadiusz Jung.

Środa  18,oo –  śp +Arkadiusz Rusin w miesiąc po śmierci.

Czwartek 18,oo – W 26 rocz urodzin Helenki w 10 rocz urodzin dziękczynno błagalna.

Piątek  18,oo –  śp ++ Rodziców Danutę i Lecha Sporys o łaskę życia wiecznego.

Sobota 8,oo –  wolna

18,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla synów, synowych            .                         wnuków i babci Heleny dz –bł.

18,oo – W 75 rocz urodzin Marii dziękczynno błagalna.

Niedziela 9,oo – śp ++Rodziców z obu stron Apolonię, Tadeusza Stefańskich; Jadwigę, Marię          .                                Blimel; Elżbietę i Bernarda.

9,oo – śp ++Rodziców Zofię, Stanisława Rosół; teściów Okołotowicz Józefa i Janinę         .                                   i Zuzannę Maksymiuk.

11,oo – śp + Tatę Stanisława Kozak – int. Dzieci i wnuków.

18,oo – ++ Zofię i Bronisława Jabłońskich.

Szczepanów  –  Za parafian.