INTENCJE MSZALNE – 27.11-04.12.2022

Sobota 17,oo – sp ++ Annę i Piotra Rudyk; Eugeniusza , Wincentego i ++ z tej rodziny.

17,oo – śp ++ Agnieszkę Matuszewską, Krystynę Trybus i ++ z tej rodziny.

Niedziela 9,oo – ++Irenę Naworską w 16 rocz śm, rodziców z obu stron i braci Wiesława i Piotra.

9,oo – śp ++Wandę, Bronisława, Zenona Szwec; Józefa, Zofię, Romualda Pęksa i ++ z            .                             rodzin Szwec, Pęksa i Fiłończuk.

11,oo – śp ++ z rodzin Mańkowskich, Bajko, Radomskich i Harenda.

11,oo – śp + Krystynę Brzozowską w rocznicę śmierci.

17,oo – śp ++Janinę, Wawrzyńca, Marka, Jana z rodziny Antoszewskich i ++ z tej rodziny      .                                  ++Aniela, Maksymilian Figa; Łukasz i Franciszka Szkrabińscy.

Szczepanów 13,oo – śp + Zofię Szałagan w 1 rocz śm oraz Eugeniusza i Andrzeja.

Poniedziałek 8,oo – Za parafian.

Wtorek 17,oo –  śp + Jan Tartak w 1 rocz śmierci.

Środa  17,oo – śp +  Ks. Stanisław Jastkowski – rozpoczęcie gregorianki.

Czwartek 17,oo – roraty  +Ks. Stanisław (2).

Piątek  17,oo – + Ks. Stanisław (3).

Sobota 8,oo – Wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi.

17,oo – +Ks. Stanisław (4).

17,oo – śp + Jan Tartak, jego braci Michała i Władysława, rodziców i dziadków Jana             .                         Wróblewicz; dziadków, chrzestnych, babcię z rodziny Remizowskich i Modyńskich

Niedziela 9,oo – Za zmarłych z rodziny Węgier

9,oo – ++ z Rodzin Ziółkowskich i Jasińskich.

11,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo i opiekę MB  dla Krystyny Mikurenda w 65 rocz

11,oo – W 41 rocz urodzin Łukasza Mazurkiewicz dziękczynno błagalna.

17,oo – W 90 rocz urodzin mamy Tekli Kasprów z podziękowaniem za wszelkie dobro       .                               i z prośbą o zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej.

Szczepanów 13,oo – śp + Ks. Stanisława Jastkowskiego – greg (5).