INTENCJE MSZALNE – 05-12.11.2023

Sobota 17,oo – śp ++ Stanisławę, Karola Kochmaniewicz; Cecylię i Andrzeja Dziurdziewicz; Marię i          .                          Stanisława Jurczyńskich i Władysława Kusz.                                                                             .            17,oo – śp + Kazimierza Dominiak.

Niedziela 9,oo – ++ Z rodzin Szymeczko, Wilga, Reczuch, Cacek, Słapczyńskich.                                              .                9,oo – śp ++ Jana Kogut i rodziców z obu stron i rodzeństwo i syna Leszka.

12,oo – sp ++ Karola Walewinder z racji imienin, Marię, Franciszka, Andrzeja; Marię             .                                 Mietka w 20 rocz śm, Stanisława, Józefa i poleconych w wypominkach.                  .               12,oo – sp ++ Henryka, Konstancję, Pawła Bejnar i rodziców Marię, Stanisława i Józefa.

Szczepanów 10,3o – Ludwika, Agnieszkę, Marcina, Edwarda z rodziny Kołtowskich; Magdalenę,      .                                    Jana, Annę, Józefa, Katarzynę z rodziny Góra.

Wtorek 17,oo –  Za dzieci Olgę z rodziną, Macieja i Szymona z rodziną i Konrada z rodziną.

Środa  17,oo – sp + Antoni Pajor w miesiąc po śmierci.

Czwartek 17,oo – śp ++ Anielę, Tomasza, Stanisława oraz dusze polecone w wypominkach.

Piątek  17,oo – śp + Wandę Chyl w miesiąc po śmierci.

Sobota 9,oo – Śp ++ Tadeusza, Mieczysława Marciniszyn.

9,oo – sp + Sabinę Tereszkiewicz w miesiąc po śmierci.

17,oo – śp ++ Roberta i Mieczysława Czabaj z prośbą o łaskę nieba.

17,oo – śp ++ Danutę, Władysławę, Franciszka, Mariannę, Stefana, Hildegardę, Franciszka i                                                                                          `                      Iwonę.

Niedziela 9,oo – śp ++ Tatę Karola Gęsior i zmarłych z rodzin Gęsior i Krycha.

9,oo – śp ++ Henryka i Józefa Sołtysiak, rodziców z obu stron i Agnieszkę i Józefa.

12,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo dla Weroniki Stopera w 8 rocz urodzin.

12,oo – W 22 rocz ślubu Maji i Tomka, o Błogosławieństwo dla dzieci, całej rodziny i           .                               Przyjaciół.

Szczepanów 1o,3o – wolna…