INTENCJE MSZALNE – 03-10.03.2024

Sobota 17,3o – Gorzkie Żale

18,oo – śp + Córkę Katarzynę w 1 rocz śmierci.

Niedziela 9,oo – sp + Kazimierza Maj z racji imienin i brata Kazimierza Dudę.

9,oo – sp + Zygmunt Parzybut i za mamę Jadwigę Szylar Parzybut.

12,oo – W 5 rocz urodzin Emili o zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerzne  .                              dla Emili, brata Huberta i rodziców.

Szczepanów 10,3o – wolna…

 

Wtorek 18,oo – sp + Irenę Sawicką w miesiąc po śmierci.

Środa  18,oo – W 11 rocz urodzin Jasia dz – błagalna, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerz    .                          dla całej jego rodziny.

I Czwartek – ++ Za dusze w czyścu cierpiące…

Piątek  17,3o – Droga Krzyżowa

18,oo – W 70 rocz urodzin Marii dz – błagalna z prośbą o łaskę zdrowia i opiekę MB Sz.     .                           dla całej jej rodziny.

Sobota 8,oo – Dziękczynno błagalna z racji urodzin Kazi.

 

17,3o – Gorzkie Żale.                                                                                                                                   .           18,oo – śp ++ Weronikę i Antoniego Stonoga i za zmarłych z rodzin Stonoga i                        .                                    Korzeniowskich.                                                                                                                                                                                          .           18,oo – śp ++ Irenę i Stanisława Krzyśków i Olgę Klockowską.

Niedziela 9,oo – śp ++ Anielę Wilga i z rodzin Wilga, Kroczak, Reczuch.

9,oo – śp ++ Stanisław Miętka; Marię, Józef Miętka; Marię, Franciszka, Karola,                .                                 Andrzeja Walewinder.

12,oo – śp ++ Łucję, Stanisławę, Stanisława, Mariana Tomczyk.

Szczepanów 10,3o – śp + Romana Smolińskiego w miesiąc po śmierci.