INTENCJE MSZALNE – 30.06 – 07.07.2024

Sobota 18,oo –– śp ++ Teklę, Marię; Władysława i Michała Bąk.                                                                           .             18,oo – śp ++ Józefę, Michała Czernuszko i Stanisława i Jan Kaczmarek.

Niedziela 9,oo – sp ++Władysławę, Władysława Wojciechowskich z racji imienin  i Bogusia W      .                9,oo – śp ++ Mamę Halinę Kozak w 5 rocz śm i dziadków Wawrzyńca i Marię.

12,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla mamy Jadwigi.

Szczepanów 10,3o – śp ++ Rodziców Józefę, Floriana Kupka.

Wtorek 18,oo – śp ++ Męża Ryszarda w 12 rocz śm, siostrę Reginę i Rodziców.

Środa    18,oo – wolna

Czwartek 18,oo – Za chorych odwiedzanych po domach i opiekujących się nimi.

Piątek   18,oo – sp ++ Joannę Graczyk w 7 rocz śm i Mariana Sokołowskiego.

Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

18,oo – Dziękczynno błagalna Mari, Magdaleny, Piotra, Aleksandra i Magdy Bartkiewicz    .                          oraz Artura, Annę i Kornelę Tecław.

Niedziela 9,oo – Za Ewę i Mirosława w 35 rocz sakramentu małżeństwa dziękczynno błagalna i     .                             za małżeństwa Kamila i Kingi, Annę i Mateusza, Magdalenę i Radosława i za     .                              ich dzieci.

12,oo – W pewnej intencji

Szczepanów 10,3o – Za Parafian.