OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28 01.2018  – IV  Niedziela  zwykła.

1) Wczoraj odbyło się spotkanie styczniowe młodzieży przed bierzmowaniem.

2) Trwa czas  kolędy; w ubiegłym tygodniu odwiedziłem rodziny zamieszkałe na ulicach: Sikorskiego, Żołnierskiej, Dworcowej, Westerplatte, Szklarskiej i Niepodległości. W poniedziałek – od 10,oo blok Niepodległości, Łąkowa i od 15,3o Strażacka; wtorek – Marszowska, Pionierów, Zachodnia; środa – Szczepanów – od początku; czwartek – dokończenie Szczepanowa; piątek – Powstańców Wlkp i Wyzwolenia; w sobotę od 10,oo – kolęda uzupełniająca – proszę o zgłaszanie się rodzin.

3) W piątek – 2 lutego – Święto Ofiarowania Pańskiego – Dzień Życia Konsekrowanego; taca na potrzeby zakonów kontemplacyjnych. Msza św w tym dniu o godz 17,oo.

4) W sobotę parafialne spotkanie synodalne – rozpoczyna się Mszą św o 17,oo, nabożeństwo przy wystawionym Najświętszym Sakramencie i obrady na plebanii.

5) W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek lutego; chorych będę odwiedzał w piątek 9 II.

6) W piątek 2 lutego w Parafii N Serca PJ w Żarach Mszą św o 18,oo rozpocznie się spotkanie nauczycieli a 5 lutego w tej parafii rozpocznie się Kurs Przedmałżeński o godz 19,oo i potrwa do 10 lutego.

7) Bóg zapłać mieszkańcom ostatniej części Alei WP za posprzątanie świątyni, szczególnie pracującym rodzinom: Wolskich, Kulpa, Maszkowskich, Stonoga, Osocka, Rezlerska, Rudyk i składającym ofiary na ogrzewanie – 7o zł. W sobotę o godz 10,oo rodzice dzieci komunijnych sprzątają i demontują dekorację świąteczną. W przyszłą niedzielę o 11,oo spotkanie rodziców dzieci komunijnych.

8) W ubiegłym tygodniu zmarła śp + Iwona Gęsior z Grunwaldzkiej; pogrzeb odbył się w czwartek o 13,oo oraz śp + Teresa Juchniewicz z domu Mańkowska – pogrzeb odbył się w sobotę o 14,oo.  Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

9) Zostań rodziną Zastępczą…