OGŁOSZENIA PARAFIALNE 29.01.2023 – IV Niedziela zwykła.

1) W czwartek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego, w tradycji Matki Bożej Gromnicznej. Na Msze sw. o godz. 9,oo i 17,oo przynosimy świece do poświęcenia. W tym dniu modlimy się za zakony kontemplacyjne i wspieramy je ofiarami na tacę.

2) Rodzice dzieci komunijnych w tym dniu w czwartek mają spotkanie lutowe na Mszy św. o godz. 17,oo a po niej nauka i demontaż dekoracji świątecznej – także przez rodziców dzieci chodzących do szkół w Żarach.

3) W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca; w piątek od godz. 9,oo odwiedzam chorych po domach – proszę zgłaszać nowych obłożnie chorych. W sobotę zapraszam na 7,15 na nabożeństwo pierwszo sobotnie i Mszę św. Wynagradzającą Niepokalanemu Sercu Maryi.

4) Od przyszłej niedzieli 5 lutego następuje zmiana porządku sprawowania Mszy św. niedzielnej i świątecznej z godz. 11,oo, jak do tej pory, na godzinę 12,oo. W Szczepanowie z godz. 13,oo na godz. 1o,3o. Pozostałe Msze św. niedzielne  bez zmian – w soboty o godz. 17,oo i niedziele o godz. 9,oo. O tę zmianę prosiło podczas kolędy wiele rodzin.

5) Najbliższy Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach 12 lutego na Mszy św. o godz. 18,oo.

6) Bóg zapłać mieszkańcom Armii Krajowej i Na Wzgórzu za posprzątanie świątyni, szczególnie tu wczoraj pracującym rodzinom: Łabowskich-2os, Leńczyk-2os, Gryglas-3os, Sadulskich, Ziółkowskich, Sałdan i składającym ofiary – 420 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców II części Osadniczej, do numeru 33, Wrzosowej,  Sielankowej i Pogodnej.

7) Za tydzień – niedziela przed Światowym Dniem Chorego – zbiórka do puszek na potrzeby hospicjów.

8) W ubiegłą niedzielę do naszej rodziny parafialnej przyjęliśmy przez chrzest św. Alicję Wlazło z Westerplatte…

9) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką i wpłacamy na remont organów. Bóg zapłać !