OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 31.01.2021 – IV Niedziela zwykła.

1) We wtorek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej – Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się za zakonnice i zakonników klauzurowych ale i za siostry pochodzące z naszej parafii. Msze św. z poświeceniem gromnic o godz. 9,oo i 17,oo. Taca z tego święta przeznaczona jest na utrzymanie zakonów kontemplacyjnych.

2) 2 lutego po Mszy św. o 17,oo we wtorek spotkanie rodziców dzieci komunijnych i  demontaż dekoracji świątecznej przez rodziców, którzy nie dekorowali i rodziców dzieci ze szkoły społecznej i katolickiej…!

3) W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek od 9,oo godz. Odwiedzam chorych po domach; proszę zgłaszać nowych obłożnie chorych… Od 16,3o spowiedź pierwszo piątkowa, Msza św. i nabożeństwo przy wystawionym NS. W sobotę o 7,15 Godzinki, różaniec i Msza św…

4) Bóg zapłać mieszkańcom I części Grunwaldzkiej do krzyża za posprzątanie, zabezpieczenie i odśnieżenie świątyni, szczególnie tu pracującym rodzinom: Klockowskich,  Wołosiuk, Wieczysty, Drepszok i składającym ofiary na kwiaty i ogrzewanie – 33o zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo pozostałych mieszkańców ul. Grunwaldzkiej.

5) Bardzo dziękuję za ofiary wpłacane na konto parafialne – 94 2030 0045 1110 0000 0226 2490  z zaznaczeniem celu wpłaty: opłatek, kolęda, seminarium, Msza sw. czy inny…

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką i opłacamy tzw „cegiełki”…

7) W ubiegłym tygodniu zmarli śp + Damian Dworecki z Niepodległości; pogrzeb odbył się w piątek o godz. 9,oo oraz śp + Mieczysław Sawicki, zaopatrzony sakramentami świetymi, z Pułaskiego; pogrzeb odbędzie się 9 lutego. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…