Daily Archives: 16 stycznia 2021

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.01.2021 – II Niedziela zwykła.

1)  Od poniedziałku 18 stycznia do 25 trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan…

2) Trwa czas kolędy zmienionej przez pandemię; rozpoczynamy o godz. 17,oo Mszą św. za rodziny wyznaczone z danych ulic a głowa rodziny drugą część prowadzi w domu według mojego wyjaśnienia. W ubiegłym tygodniu rodziny przeżyły kolędę z następujących ulic: Armii Krajowej, Na Wzgórzu, Lelewela, Osadniczej, Wrzosowej, Sikorskiego i dzisiaj Strażackiej, Dworcowej i Batalionów. We wtorek zapraszam na 17,oo rodziny z ul. Grunwaldzkiej; w środę – Westerplatte i Niepodległości; czwartek – Szklarska i Łąkowa i piątek – Powstańców Wlkp cała i pozostałe rodziny, które nie mogły w wyznaczonym czasie.  Szczepanów dzisiaj o 13,oo numery nieparzyste a w niedzielę 24 o1 parzyste.

INTENCJE MSZALNE – 17-24.01.2021

Niedziela 9,oo – śp ++Grzegorza, Tadeusza, Stefana, Annę i Mateusza.

9,oo – śp ++Rodziców Klementynę i Władysława; braci Ryszarda i Janusza i zmarłyc

Z obu stron.