OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 17.01.2021 – II Niedziela zwykła.

1)  Od poniedziałku 18 stycznia do 25 trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan…

2) Trwa czas kolędy zmienionej przez pandemię; rozpoczynamy o godz. 17,oo Mszą św. za rodziny wyznaczone z danych ulic a głowa rodziny drugą część prowadzi w domu według mojego wyjaśnienia. W ubiegłym tygodniu rodziny przeżyły kolędę z następujących ulic: Armii Krajowej, Na Wzgórzu, Lelewela, Osadniczej, Wrzosowej, Sikorskiego i dzisiaj Strażackiej, Dworcowej i Batalionów. We wtorek zapraszam na 17,oo rodziny z ul. Grunwaldzkiej; w środę – Westerplatte i Niepodległości; czwartek – Szklarska i Łąkowa i piątek – Powstańców Wlkp cała i pozostałe rodziny, które nie mogły w wyznaczonym czasie.  Szczepanów dzisiaj o 13,oo numery nieparzyste a w niedzielę 24 o1 parzyste.

3) Przypominam wnukom, że w czwartek Dzień Babci a w piątek Dzień Dziadka. Najpiękniejsze prezenty składamy naszym „dziadkom” w światyni modląc się o zdrowie czy zamawiając Mszę św.

4) Solidarni z Chorwacją – Odpowiadając na prośbę Caritas Chorwacji, Przewodniczący KEP ks. abp Stanisław Gądecki, ogłosił niedzielę 24 stycznia „Dniem solidarności z Chorwacją. Tego dnia w polskich kościołach będą zbierane datki do puszek na rzecz ofiar trzęsienia ziemi.

5) Bóg zapłać mieszkańcom II części Alei WP za posprzątanie świątyni wczoraj tu pracującym: Pawluś-2os, Stęplowska, Kruger, Budas i Dziuk. Oraz składającym ofiary na ogrzewanie – 9o zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo ostatnią część Alei WP i tych, którzy wcześniej nie mogli…

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką a także opłacamy „cegiełki”.

7) W piątek 22 stycznia w parafii św. Józefa spotkanie ze św. Ritą…

8) W poniedziałek zakończył pielgrzymkę do Domu Ojca zaopatrzony sakramentami św. śp + Edmund Frydlewicz z Westerplatte; pogrzeb odbył się w piątek o 11,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…