PLAN KOLĘDY – 2021

24.01.2021 – Dzisiaj kończymy w Szczepanowie kolędę w naszej parafii zmienioną w formie na skutek pandemii. Bardzo serdecznie dziękuję rodzinom, które przyjęły Błogosławieństwo kolędowe na ten rok, modliły się w rodzinach  i złożyły ofiary wdzięczności oraz zamówiły z wiarą Msze św. na ten rok.


17.01.2021 – Trwa czas kolędy zmienionej przez pandemię; rozpoczynamy o godz. 17,oo Mszą św. za rodziny wyznaczone z danych ulic a głowa rodziny drugą część prowadzi w domu według mojego wyjaśnienia. W ubiegłym tygodniu rodziny przeżyły kolędę z następujących ulic: Armii Krajowej, Na Wzgórzu, Lelewela, Osadniczej, Wrzosowej, Sikorskiego i dzisiaj Strażackiej, Dworcowej i Batalionów. We wtorek zapraszam na 17,oo rodziny z ul. Grunwaldzkiej; w środę – Westerplatte i Niepodległości; czwartek – Szklarska i Łąkowa i piątek – Powstańców Wlkp cała i pozostałe rodziny, które nie mogły w wyznaczonym czasie.  Szczepanów dzisiaj o 13,oo numery nieparzyste a w niedzielę 24 o1 parzyste.


Trwa czas kolędy zmienioną w tym roku przez pandemię. Dziękuję tym rodzinom, które w ubiegłym tygodniu przeżywały kolędę z Siodła, Pułaskiego, Al. Wojska Polskiego, Pionierów, Zachodniej, Wyzwolenia, Żołnierskiej i zapraszam dzisiaj na 17,oo te rodziny, które nie mogły. W tym tygodniu zapraszam do kościoła na godz. 17,oo przedstawicieli z rodzin zamieszkałych na: –  Niedziela – Zacisze i Generałów Roweckiego, Okulickiego Hallera i Bittnera;  Poniedziałek – Armii Krajowej i Na Wzgórzu;  Wtorek – Lelewela;  Środa – Osadnicza i Wrzosowa;  Czwartek – Sikorskiego – od 1 do 10;  Piątek – 12 i blok Nadzieja;                                  Niedziela – Strażacka, Dworcowa i Batalionów Chłopskich. Szczepanów o godz. 13,oo numery nieparzyste…                                                                                                                                 Przypominam, że kolęda jest aktem publicznego wyznania wiary z zarazem znakiem jedności i żywej więzi rodziny z Kościołem Parafialnym i Powszechnym, dlatego ten akt odnotowuję w kartotece parafialnej rodzin…