OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 28.06.2020 – XIII Niedziela zwykła.

1) W piątek dzieci i młodzież zakończyła rok szkolny i rozpoczęły wakacje. Pamiętajmy o codziennej modlitwie, coniedzielnej Mszy św.i uczestnictwa w niej w odpowiednich strojach, przykazaniach, aby one były bezpieczne, spokojne i radosne. Na ten czas życzę dobrego i uśmiechniętego wypoczynku.

2) Wczoraj 24 dzieci przeżyło pierwszą spowiedź św. a dzisiaj na Mszy św. o godz. 1o,3o Pierwszą Komunię św. Otoczmy te dzieci naszą modlitwą, aby zawsze pielęgnowały w sobie to święte pragnienie życia w Komunii św. Bardzo serdecznie dziękuję rodzicom dzieci za dar pierwszokomunijny w postaci nowych kolumn dla naszej scholii. Zapraszam te dzieci z rodzicami na Biały Tydzień, który w tym roku potrwa tylko do środy.

3) W poniedziałek Uroczystość Apostołów Piotra i Pawła. Wszystkim solenizantom i jubilatom życzę przemożnej opieki św. Apostołów.

4) W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca; W sobotę o 7,oo Godzinki,  różaniec i Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

5) Pragnę poinformować, że Odpust parafialny ku czci MB Szkaplerznej odbędzie się w niedzielę 19 lipca; suma z poświęceniem i przyjęciem Szkaplerza o godz. 12,oo. Już dziś zapraszajmy naszych bliskich i wszyscy dołóżmy starań aby wspólnie uczcić patronkę naszej parafii.

6) Zapowiedzi: Szuń Hubert z Lelewela i Dziedzic Emilia z Trzebiela, st wolnego – II;                 Tworek Krzysztof z Siodła i Fudali Milena z Lubieszowa oboje st. Wolnego – II;                  Buławski Kamil z Boruszyna i Wolska Magdalena z Boruszyna, oboje stanu wolnego – II.

7) Kancelaria parafialna w lipcu czynna tylko w soboty od 10 do 11,oo i po Mszy św. o 18,oo.

8) Zaproszenie na 37 Pieszą Pielgrzymkę pod hasłem „Maryja – Niewiasta Eucharystii”; w tym roku Piesza Pielgrzymka ma wymiar duchowy. Bliższe info na tablicy ogłoszeń…

9) Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za posprzątanie, udekorowanie i zabezpieczenie świątyni. W sobotę od 9,oo mieszkańcy ostatniej części Grunwaldzkiej do przejazdu sprzatają świątynię .

1o) Przypominam uczestnikom liturgii o noszeniu maseczek i odstępach 2 metrowych!

11) W czasie wakacyjno urlopowym szczególnie zachęcam do czytania prasy katolickiej : Niedziela, Gość Niedzielny, dzień Pański z ogłoszeniami i intencjami…