OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 21.06.2020 – XII Niedziela zwykła.

1) Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11,oo spotkanie obowiązkowe rodziców dzieci komunijnych. Przypominam, że Pierwsza Komunia św. 24 dzieci w naszej parafii odbędzie się w przyszłą niedzielę 28 czerwca na Mszy św. o godz. 10,3o a w sobotę 27 VI o godz. 15,oo pierwsza spowiedź tych dzieci i ich rodzin.  

2) W związku z I Komunią św, w przyszłą niedzielę Mszy św. o godz. 11,oo nie będzie, a osoby, które zamówiły intencje, proszę o kontakt w zakrystii… Msza sw. o 10,3o w przyszłą niedzielę tylko dla dzieci komunijnych, ich rodzin i gości.

3) Dzisiaj w Szczepanowie o godz. 13,oo odpust ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

4) Kalendarz liturgiczny przypomina: we wtorek – Dzień Ojca; w środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.; w piatek dzieci kończą rok szkolny – zapraszam do spowiedzi od 17,3o, na Mszę św. z Komunią św te dzieci, ich rodziców i nauczycieli.

5) Zapowiedzi: Szuń Hubert z Lelewela, kawaler i Dziedzic Emilia z Trzebiela, panna – I; Tworek Krzysztof z Siodła, kawaler i Milena Fudali z Lubieszowa, panna – I; Buławski Kamil z Baruszyna, kawaler i Wolska Magdalena z Boruszyna, panna – I.

6) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Strażackiej i Grunwaldzkiej od 26 do 30 za posprzątanie, udekorowanie i zabezpieczenie świątyni, szczególnie wczoraj pracującym tu rodzinom Stachów 3os, Krzyśków, Borowski, Jung, Polak i składającym ofiary 355 zł do komitetu i dzi,ękuję pani krystynie Bortnowskiej za ofiarowane kwiaty do światyni. Zapraszam rodziców dzieci komunijnych do posprzatania, udekorowania i zabezpieczenia świątyni w przyszłą sobotę.

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały GN i Dzień Pański z ogłoszeniami i intencjami.

8) W ubiegłą niedzielę zmarła śp + Józefa Manczur ze Szczepanowa; pogrzeb odbył się w środę o godz. 14,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

9) Przypominam o obowiązku noszenia maseczek w światyni na liturgii i 2 metrów odstępu.!