OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.07.2020 – XIV Niedziela zwykła.

1) W ubiegłą środę dzieci komunijne naszej parafii zakończyły Biały Tydzień zawierzając siebie MB Szkaplerznej i otrzymując poświęcone obrazki komunijne. Zachęcam rodziców , aby z dziećmi odbyli pielgrzymkę do Legnicy, do kościoła św. Jacka, gdzie na Boże Narodzenie 2013 roku  dokonał się cud eucharystyczny od 2 lipca 2016 roku zatwierdzony przez Watykan. Od tego czasu miejsce to słynie z licznych łask i uzdrowień…

2) Zapowiedzi: Szuń Hubert z Lelewela i Dziedzic Emilia z Trzebiela, oboje st wolnego – III;  Tworek Krzysztof z Siodła i Fudali Milena z Lubieszowa, oboje st wolnego – III;  Buławski Kamil z Boruszyna i Wolska Magdalena z Boruszyna, oboje stanu wolnego – III.

3) Kancelaria parafialna w lipcu czynna tylko w soboty od 1o,oo do 11,oo.

4) Przypominam, że odpust parafialny w naszej parafii odbędzie się w niedzielę 19 lipca; suma z poświęceniem i przyjęciem szkaplerza o godz. 12,oo a od godz. 1o,oo adoracja Najś. Sakramentu i różaniec. Już dziś zapraszajmy naszych bliskich i wszyscy dołóżmy starań , aby wspólnie uczcić patronkę naszej parafii.

5) Bóg zapłać ostatniej części Grunwaldzkiej za posprzątanie, zabezpieczenie i udekorowanie światyni, szczególnie wczoraj pracującym tu sprawiedliwym rodzinom: Bortnowskim, Koweła, Dziadek, Grzywacz i składającym ofiary – 31o zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo Mieszkańców I części Osadniczej. Komitet parafialny z ofiar, które składacie chce naprawić ławki i podłogi pod ławkami; zapraszamy do zakrystii wszystkich stolarzy z naszej parafii…

6) W czasie urlopowo wakacyjnym zachęcam do wzbogacania wiary św. i rozwijania pasjii miedzy innym przez czytanie tygodników katolickich i jednocześnie ich wspieranie Niedzieli, Gościa Niedzielnego i Dzień Pański z intencjami i ogłoszeniami.

7) Przypominam uczestnikom liturgii o zakrywaniu ust i nosa i odstępach dwu metrowych.

8) Bardzo dziękuję Księdzu Tomaszowi za zastępstwo wakacyjne…