OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 18.08.2019 – XX Niedziela zwykła.

1) Ks. Bp Tadeusz Lityński, odpowiadając na prośby wiernych, poleca aby od 15 sierpnia, podczas każdej Mszy św. zanoszona była modlitwa o deszcz…

2) W środę po Mszy sw. wieczornej spotkanie na plebanii członków Caritas; serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do pracy w tym zespole…

3) Zapowiedzi: Stolarski Jarosław z Żar i Filipowska Marta z Grunwaldzkiej, st wolnego – III; Szczuka Mateusz z Wiechlic i Klemczak Aneta z Wyzwolenia, st wolnego – III; Bartkiewicz Piotr z Sikorskiego i Dostatnia Magdalena z Gorzowa Wlkp, st wolnego – III; Buciakowski Adrian z Mirostowic Dolnych i Sawicka Angelika z Grunwaldzkiej, st wolnego – I.

4) Kalendarz liturgiczny przypomina: wtorek – św. Bernarda, opata i DK, środa – św. Piusa X, czwartek – NMP Królowej, sobota – św. Bartłomieja, Apostoła. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzę przemożnej opieki św. patronów.

5) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Zachodniej i Żołnierskiej za posprzątanie wczoraj światyni, szczególnie tu pracującym rodzinom: Wojtyła 2 os, Kuźniar, Sławska, Pajor-2os, i składającym ofiary – 15o zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Pułaskiego od numeru 45 do 18.

Bardzo serdecznie dziękuję panu Bogusławowi Stopera  za prace przy domu parafialnym.

6) w środę, 14 sierpnia ślubowali Agata Przybylska i Mateusz Irisik; szczęść Boże na nowej drodze życia i Bóg zapłać za przyozdobienie świątyni kwiatami.