OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.08.2018 – XX Niedziela zwykła.

1) Kalendarz liturgiczny przypomina : poniedziałek – św. Bernarda, opata i dk; wtorek – św. Piusa X, pap; środa –  NMP Królowej; piątek – św. Bartłomieja Ap.; niedziela 26 VIII – NMP Częstochowskiej. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i odpoczywającym w naszej parafii życzę przemożnej opieki świętych patronów.

2) Zapowiedzi: Nicolas Mignotte z Francji i Agata Górka z Lelewela, oboje cywilnie związani – III;  Chyl Tomasz z Siodła i Wołoszyn Agata z Siodła oboje st wolnego – I.

3) Po moim urlopie wracamy do normalnego porządku sprawowania Mszy św. tj w niedziele i w tygodniu o godz. 18,oo. Kancelaria parafialna czynna w piątki od 18,3o do 19,3o i w soboty od 1o,oo do 11,oo.

4) W sobotę, 25 sierpnia w Kościele Garnizonowym, po Mszy św. wieczornej – ok. godz. 17,45, wystąpi amerykańska grupa muzyków związanych z chrześcijańską organizacją The CRU, której praca polega głównie na szerzeniu Ewangelii wśród młodzieży. Zagrają na zaproszenie  potomków rodziny von Promnitz  – Serdecznie zapraszamy!

5) Bóg zapłać mieszkańcom  drugiej  części ul. Osadniczej za posprzątanie świątyni; szczególnie rodzinom pracującym:  Stachówm 3 os, Mocydlarz, Krzyśków, Spychalskich i Strzała;  i składającym ofiary – 24o zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo mieszkańców ul. Wrzosowej i Na Wzgórzu.

6) Wczoraj ślubowali –   Sylwia Dziadek i Mateusz Chmielowski. Szczęść Boże młodej parze na nowej drodze życia i Bóg zapłać za przyozdobienie świątyni kwiatami.

7) Przy wyjściu prasa katolicka Niedziela i Gość Niedzielny – bardzo dziękuję tym którzy nabywają i czytając wzbogacają swoją wiarę i dają dobry przykład dzieciom i wnukom.

8) Od czwartku rusza Nowenna na rozpoczęcie nowego roku szkolnego za dzieci i młodzież; zapraszamy 1o minut przed każdą Mszą św.