OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 23.08.2020 – XXI Niedziela zwykła.

1) Kalendarz liturgiczny przypomina: poniedziałek – św. Bartłomieja apostoła,  środa – NMP Częstochowskiej, uroczystość,  czwartek – św. Moniki, piatek – św. Augustyna, bpa i dk; sobota – Męczeństwo sw. Jana Chrzciciela. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia oraz odpoczywającym w naszej parafii życzę przemożnej opieki św. patronów.

2) Zapowiedzi: Karbowski Paweł z Osadniczej i Janczak Patrycja z Osadniczej, oboje st. Wolnego – II;  Wędzkowski Arkadiusz z Żar i Szarniewska Agata z Westarpatte, oboje st. Wolnego – III;  Róg Rafał z Lipinek i Drozdek Marlena z Lipinek, st wolnego – III.         Kancelaria Parafialna czynna w piątek od 18,45 do 19,3o i soboty od 10,oo do 11,00.

3) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Westerplatte za posprzątanie i zabezpieczenie świątyni i ofiary na kwiaty… Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ul. Łąkowej i Dworcowej.

4) Bardzo serdecznie dziękuję p. Zbyszkowi Czarneckiemu i firmie Maxnet za podłączenie naszego kościoła do internetu…

5) Wczoraj ślubowali w naszej świątyni Wolska Magdalena i Buławski Kamil. Szczęść Boże młodej parze na nowej drodze życia i dziekuję za przyozdobienie naszej świątyni kwiatami.

6) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny i Dzień Pański z ogłoszeniami; czytając tak starajmy się bezpiecznie i pożytecznie odpoczywać…