Daily Archives: 1 sierpnia 2020

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.08.2020 – XVIII Niedziela zwykła.

1) Wczoraj rozpoczęliśmy miesiąc sierpień, czas zatroskania o trzeźwość i abstynencję naszego narodu. Została wyłożona przed ołtarzem Parafialna Księga Trzeźwości i Abstynencji; proszę o składanie w niej podpisów pod Bogu znaną intencją. Róże ŻR proszę o prowadzenie Koronki do Bożego Miłosierdzia przed każdą Mszą św.

INTENCJE MSZALNE – 02-09.08.2020

Niedziela 9,oo – W 23 rocz śm syna Jana Tecław.

9,oo – śp ++ Katarzyna, Jana, Leona Jarząbek i ++ z rodzin Jarząbek i Sobolewskich.

11,oo – W 4o rocz ślubu Sabiny i Ireneusza dziękczynno błagalna…

11,oo –  W 39 rocz ślubu Danuty i Ryszarda Wielgosz dz – bł i za dzieci i wnuki.

18,oo – śp ++Piotr Stonoga, Marta i Władysław.

Szczepanów     – śp ++Martę Dąbrowską i dziedków: Zofię i Jana oraz Janinę i Jana Smolińskich

I wszystkich zmarłych z tych rodzin.

Wtorek 18,oo – śp + Teresę Pietrzak

Środa   18,oo – O łaskę zdrowia dla zony Marii i Blogosławieństwo – int meża, dzieci i wnuku

Czwartek 18,oo – wolna

Piątek  18,oo –  śp ++Męża Mieczysława, mamę Marię, siostrę Halinę, teściów Tekę, Szczepan

Sobota 8,oo –  int wolna

18,oo –  Dziękczynno błagalna w 47 rocz ślubu Franciszka i Wandy i za dzieci i wnuki

18,oo – W 25 rocz ślubu Anny i Andrzeja Słociak i za syna Łukasza w 22 rocz urodzin

Niedziela 9,oo – śp +Ludwik Zawada w 4 rocz smierci.

9,oo – śp ++_Rodziców i braci Mariannę i Tadeusza oraz Andrzeja i Jana.

11,oo – śp ++Władysław Mielcarek 15 rocz śm, Barbarę Obrocką i ++ z tej rodziny.

11,oo –  ++z rodziny Jung Ludwikę i Władysława, Zofię Włodarską i Jadwigę Zdanek

18,oo –  W 13 rocz urodzin Natalii dziękczynno błagalna.

Szczepanów  –   W 83 rocz urodzin Janiny Świergoń dziękczynno błagalna.