OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12.05.2019 – IV Niedziela Wielkanocna.

1) Wczoraj odbyło się majowe spotkanie młodzieży przed Bierzmowaniem. Starsza grupa zaliczała niezbędne wiadomości do przyjęcia 4 czerwca tego sakramentu…

2) Dzisiaj Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Światowy Tydzień Modlitw o Powołania. Nabożeństwa majowe codziennie w tej intencji po mszy wieczornej o 18,oo.

3) W poniedziałek 13 V, Mszą św. z procesją ze świecami wokół świątyni, rozpoczynamy Nabożeństwa Fatimskie.

4) Pielgrzymki: – w sobotę o godz. 6,oo pożegnanie pielgrzymów udających się do Lichenia i Kalisza; – Pielgrzymka do Medjugorie odbędzie się od 26 czerwca do 5 lipca; bliższe informacje w gablocie  i zapisy u pani Halinki Stroynowskiej kom: 502 485 527.

– w piątek, 17 maja wyjazd o 13,4o z kościoła do Częstochowy na Kongres Odnowy w Duchu św.; info i zapisy u pani Ani – kom: 692 925 322.

5) Zapowiedzi: Paliński Rafał z Teresiuna i Osocka Daria z Alei WP, oboje st. Wolnego – III; Lechman Grzegorz z Żar i Gaweł Daria z Alei WP, oboje stanu wolnego – I.

6) Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzinom z ul Strażackiej i Grunwaldzkiej od 26 do 3o; szczególnie wczoraj tu pracującym: Stachów – 5 os, Jung, Krzyśków – 2os, Chmielowska i Polak; i składającym ofiary – 338 zł. Zapraszam w sobotę pozostałe rodziny z Grunwaldzkiej. Szczególnie dziękuję p. Adamowi Saudan za wykoszenie terenu wokół światyni!

7) Konferencja „Jesteście moimi przyjaciółmi”, na którą zapraszamy wszystkich, którzy chcą pogłębić swą relację z Bogiem oraz niewierzących, którzy chcą doświadczyć działania żywego Boga, odbędzie się w dniach 18-19 maja w Głogowie. Głoszącymi są ks. Waldemar Grzyb, ks. Robert Patro i ks. Tomasz Matyjaszczyk i świecki ewangelizator Marcin Zieliński. Konferencja odbędzie się pod patronatem ks. Biskupa Tadeusza Lityńskiego; szczegóły na plakacie i w internecie – www.wiarygodni.org.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką: Niedziela, Gość Niedzielny, Dobre Nowiny, Dzień Pański z ogłoszeniami i intencjami oraz szczególnie polecam „Misyjne Drogi” dwumiesięcznik… W każdej rodzinie chrześcijańskiej  powinien być nabywany przynajmniej jeden z tych tytułów…