OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 02.04.2018 – Poniedziałek Wielkanocny.

1) Życzenia: Na te Święta Zwycięstwa życzę ogromu radości,  płynącej z wolności od lęku śmierci, którą pokonał Chrystus Zmartwychwstały i zaprosił nas  do udziału w swym zwycięstwie Alleluja!

2)Bardzo serdecznie dziękuję Wiernym zaangażowanym w przygotowanie i przeżycie Świąt Wielkanocnych… Również za życzenia świąteczne i imieninowe.

3) Dzisiaj Mszy św o 18,oo nie będzie.

4) Trwa Oktawa Zmartwychwstania Pańskiego, która kończy się w Niedzielę Miłosierdzia Bożego rozpoczynająca Tydzień Miłosierdzia. Przygotowujemy się codziennie przez Nowennę Do Bożego Miłosierdzia. Odpust w Parafii Miłosierdzia Bożego w Żarach.                                                                   5) Dzisiaj taca na KUL i nasze uczelnie teologiczne.

6) W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca; w Domu Rekolekcyjnym o 19,oo Msza św rozpoczynająca całonocną adorację NS…

7) W piątek Mszą św o 13,5o  rozpoczyna się Pielgrzymka do Sanktuarium św Józefa do Kalisza.

W dniach 1o – 2o września odbędzie się pielgrzymka po tajemniczej Rumunii; zapisy u P. Beżeny Blimel; program i bliższe informacje na tablicy ogłoszeń.

8) Dzisiaj rozpoczyna się Peregrynacja Matki Bożej w figurze Fatimskiej w rodzinach Szczepanowa.

9) Bóg zapłać za sprzątanie kościoła przez rodziców dzieci rocznicowych w środę i mieszkańcom ul. Dworcowej i Łąkowej w sobotę; szczególnie tu pracującym: Koryccy 2-os, Trybus, Nikorowska, Intek, Kowalewska, Matuszewscy 2 os, Ostrowscy 3 os. Zebrano 16o zł na ogrzewanie. Zapraszam w sobotę o godz 9,oo mieszkańców ul Niepodległości.

1o) W poniedziałek zmarła, zaopatrzona Sakramentami św  śp + Józefa Siudut, pogrzeb odbył się w Szczepanowie w środę o 13,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…