OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.02.2023 – VII Niedziela zwykła.

1) Apel Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski w związku z pierwszą rocznicą agresji rosyjskiej na Ukrainę…

2) W środę Popielec – rozpoczynamy nowy okres liturgiczny Wielki Post. Zapraszam na Msze św. z posypaniem głów popiołem w kościele parafialnym o godz. 9,oo i 18,oo a w Szczepanowie o godz. 16,3o. W tym dniu obowiązuje post ścisły co do ilości i jakości wszystkich od 18 do 60 roku życia. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze.

3) Nabożeństwa pasyjne Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 17,3o a Gorzkich Żali w soboty o 17,3o. W tym tygodniu droga Krzyżowa o pokój na Ukrainie.

4) W czwartek Żary dla Jezusa pod hasłem: „Nawracajcie się” w kościele garnizonowym – Msza św. z modlitwą o uzdrowienie o godz. 18,3o.

5) Bóg zapłać mieszkańcom I części Osadniczej za posprzątanie świątyni, szczególnie rodzinom tu wczoraj pracującym: Marciniszyn-2os, Kusz-2os, Nowakowscy I os + Zosia i Benesz oraz składającym ofiary – 390 zł. Zapraszam w sobotę o 9,oo mieszkańców Al. Wojska Polskiego od numeru 100 do krzyża. Bardzo proszę o dekorację wielkopostną bo w tym czasie nie stawiamy kwiatów.

6) Uwaga ! W tym tygodniu zmieniamy godziny sprawowania Mszy św. wieczornych na godz. 18,oo a nabożeństwa pasyjne pół godziny przed . Kancelaria parafialna w piątki będzie od 18,45 do 19,3o.

7) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką…

8) W ubiegłym tygodniu zmarł śp. + Ryszard Szpalikowski z Lelewela; pogrzeb odbył się w środę o godz. 11,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…

9) Spotkanie lutowe dla młodzieży przed bierzmowaniem i ich rodzicami odbędzie się w sobotę o godz. 17,3o. Młodzież przychodzi z indeksami na Drogi Krzyżowe w piątki i Gorzkie Żale w soboty