OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11.02.2018 – VI  Niedziela  zwykła.

1) Dzisiaj 11 lutego – Światowy Dzień Chorego i zarazem rozpoczyna się 51 Tydzień Modlitw o trzeźwość narodu. Przy wyjściu składamy ofiary do puszek na hospicja.

2) W środę odbyło się spotkanie przed wizytacyjne z ks biskupem Tadeuszem Lityńskim na którym ks.  biskup wyznaczył wizytację kanoniczną w naszej parafii na 28 kwietnia. Pielgrzymka do Kalisza została więc przeniesiona 7/8 kwietnia…

3) Ostatnie,  piąte spotkanie synodalne, odbędzie się w sobotę 24 lutego.

4) Zapowiedzi: Bajdek Fabian z Wojkowic i Wolska Marta z Alei WP, st wolnego – I.

5) Najbliższa środa to Popielec rozpoczynający Wielki Post. Zapraszam na Msze  św z posypaniem głów popiołem na godz 9,oo i 18,oo a w Szczepanowie o 16,30. Jest to dzień solidarności z kapłanami – seniorami. Taca na utrzymanie Domu Księży Emerytów w Zielonej Górze. W tym dniu obowiązuje post ścisły co do jakości i ilości dla wszystkich w przedziale wieku 18 – 6o lat. Nabożeństwa pasyjne Drogi Krzyżowej w piątek o 16,3o i Gorzkie Żale w niedziele o 16,3o; w Szczepanowie przed Mszą niedzielną. Dzieci komunijne i młodzież z indeksami obowiązkowo…

6) Bóg zapłąć  mieszkańcom I części Grunwaldzkiej za posprzątanie świątyni szczególnie rodzinom pracującym: Komar, Knap, Wołosiuk 2 os, Kobel, Wieczysty, Gucma, Szostek i składającym ofiary  – 80 zł… Zapraszam w sobotę o godz 9,oo  mieszkańców Grunwaldzkiej od numeru 26 do 3o i Strażacka.

7) W ubiegłym tygodniu zmarli : śp + Władysław  Olkiewicz ze Szklarskiej; pogrzeb odbył się we środę o godz 10,3o oraz śp + Kazimiera Kędziora z Alei WP; pogrzeb odbył się we czwartek o 13,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

8) Dziękuję rodzinom z Siodła za trwanie na modlitwie przy figurze MB Fatimskiej. Proszę następne rodziny o przyjmowanie Matki Bożej za swoją patronkę.