Daily Archives: 5 lutego 2023

Intencje Apostolstwa Modlitwy Różańcowej na miesiąc – luty – 2022.r

Intencje Apostolstwa Modlitwy Różańcowej

na miesiąc  –  Luty  –  2023.r.

Intencja papieska                                       – Za parafie.
Módlmy się, aby parafie, stawiając w centrum komunię, stawały się coraz bardziej wspólnotami wiary, braterstwa i otwartości wobec najbardziej potrzebujących.

Intencja parafialna:

O zdrowie dla chorych  z Naszej parafii

za wstawiennictwem Matki Bożej z Lourdes.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.02.2023 – V Niedziela zwykła.

1) Od dzisiaj następuje zmiana porządku sprawowania Mszy św. niedzielnych z godziny 11,oo na godz. 12,oo; w Szczepanowie z godziny 13,oo na godz. 1o,3o, pozostałe Msze św. niedzielne bez zmian tj. o godz. 9,oo i w soboty o godz. Teraz 17,oo a po zmianie o godz. 18,oo.

2) W sobotę, 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorych. Dzień ten skłania nas do modlitwy w intencji wszystkich chorych, cierpiących oraz tych, którzy poświęcają swój czas i siły by ulżyć chorym. Zapraszam na różaniec i Mszę św. w intencji chorych naszej parafii na godz. 11:00. Dzień ten stanowi doskonałą okazję do odwiedzin obłożnie chorych, okazania im serca i poświęcenia im swojego czasu, realizując w ten sposób polecenie Zbawiciela: „ Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych – Mnieście uczynili „ Dzisiaj przy wyjściu zbiórka do puszek na pomoc w utrzymaniu hospicjów dla terminalnie chorych w Żarach, Zielonej Górze i Gorzowie.

INTENCJE MSZALNE – 05-12.02.2023

Sobota  17,oo –  śp ++ Mariannę i Jana Kulig i Wacławę i Franciszka Krywińskich.

Niedziela  9,oo – śp ++ Alojzę i Tadeusza Stadler.                                                                                              .                 9,oo – śp ++ z rodziny Tomaszewskich Anielę, Martę, Annę, Stefana, Bogumiła,                  .                             Antoniego; Grządko: Antoninę, Anielę, Szczepana, Kazimierza, Bronisława.