OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.02.2023 – V Niedziela zwykła.

1) Od dzisiaj następuje zmiana porządku sprawowania Mszy św. niedzielnych z godziny 11,oo na godz. 12,oo; w Szczepanowie z godziny 13,oo na godz. 1o,3o, pozostałe Msze św. niedzielne bez zmian tj. o godz. 9,oo i w soboty o godz. Teraz 17,oo a po zmianie o godz. 18,oo.

2) W sobotę, 11 lutego, w liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Uzdrowienia z Lourdes przeżywamy Światowy Dzień Chorych. Dzień ten skłania nas do modlitwy w intencji wszystkich chorych, cierpiących oraz tych, którzy poświęcają swój czas i siły by ulżyć chorym. Zapraszam na różaniec i Mszę św. w intencji chorych naszej parafii na godz. 11:00. Dzień ten stanowi doskonałą okazję do odwiedzin obłożnie chorych, okazania im serca i poświęcenia im swojego czasu, realizując w ten sposób polecenie Zbawiciela: „ Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych najmniejszych – Mnieście uczynili „ Dzisiaj przy wyjściu zbiórka do puszek na pomoc w utrzymaniu hospicjów dla terminalnie chorych w Żarach, Zielonej Górze i Gorzowie.

3) Najbliższy Kurs Przedmałżeński rozpocznie się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Żarach 12 lutego na Mszy św. o godz. 18,oo.

4) Msza św. za zakochanych i pragnących kochać prawdziwą miłością z wprowadzeniem relikwi św. Walentego, patrona zakochanych odbędzie się w czwartek 9 lutego o godz. 18,oo w kościele św. Józefa Oblubieńca w Żarach. Po Mszy św. błogosławieństwo relikwiami św. Walentego.

5) Bóg zapłać mieszkańcom drugiej części ul. Osadniczej do numeru 33 i Wrzosowej, Sielankowej i Pogodnej za posprzątanie świątyni, szczególnie wczoraj tu pracującym rodzinom: Stachów-2os., Krzyśków, Spychalskich, Strzała, Winkler, Szmania, Żelasko i Lesiccy oraz składającym ofiary – 350 zł. W sobotę o godz 9,oo zapraszam mieszkańców pierwszej części ul. Osadniczej.

6) W ubiegły czwartek odbyło się spotkanie lutowe rodziców dzieci komunijnych; dziękuję im za demontaż dekoracji świątecznej a nieobecnych rodziców proszę o kontakt ze mną po Mszy św.

7) Przy stoliku nabywamy prasę katolicką (…) i składamy ofiary na remont organów.