INTENCJE MSZALNE – 05-12.02.2023

Sobota  17,oo –  śp ++ Mariannę i Jana Kulig i Wacławę i Franciszka Krywińskich.

Niedziela  9,oo – śp ++ Alojzę i Tadeusza Stadler.                                                                                              .                 9,oo – śp ++ z rodziny Tomaszewskich Anielę, Martę, Annę, Stefana, Bogumiła,                  .                             Antoniego; Grządko: Antoninę, Anielę, Szczepana, Kazimierza, Bronisława.

12,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo dla Andrzeja Agopsowicz w 35 rocz urodzin d-bł

12,oo – Za syna Łukasza – int. Rodziców.

Szczepanów 10,3o – śp ++ Bronisław Pieniakowski w 25 rocz śm i ++ z tej rodziny.

Wtorek 17,oo –  W rocznicę śmierci brata Michała i ++ z rodziny Majchrzyckich Zbigniewa i tatę        .                             Kazimierza.

Środa  17,oo – Z racji urodzin i imienin córki Agaty dziekczynno błagalna.

Czwartek 17,oo – W 2 rocz śmierci syna Arkadiusza Jung.

Piątek  17,oo – wolna

Sobota 11:00 – Za chorych naszej parafii za wstawiennictwem  Matki Bożej z Lourdes.

17,oo – O Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Szkaplerznej dla mamy Wandy Chyl w 94 r

Niedziela 9,oo – sp ++ Mariana Kaletyńskiego i rodziców Antoninę i Piotra Plutę.

9,oo – śp ++ Jana Rochoń w 10 rocz śm i ++ z tej rodziny.

12,oo – Z podziękowaniem za uratowanie życia i łaskę zdrowia.

Szczepanów 10,3o – śp ++ Bronisław, Teofila Rachwalscy i ++ z tej rodziny.