INTENCJE MSZALNE – 15-22.10.2023

Sobota 17,oo – śp ++ z rodzin Tartak, Czernuszka, Wróblewicz, Remizowskich i Medyńskich.

Niedziela 9,oo – śp ++Tadeusza, Grzegorza, Annę, Stefana, Marię, Mateusza i Ryszarda.                              .                 9,oo – śp + Mikołaja i rodziców z obu stron.

12,oo – W 50 rocz ślubu Janiny i Edwarda Czabaj dziękczynno błagalna.                                       .               12,oo – W rocznicę ślubu Spychalskich i Strzała dziękczynno błagalna.

Szczepanów 10,3o – śp + Mirosław (15).

Wtorek 17,oo – śp + Mirosław (17).

Środa   17,oo – śp + Mirosław (18).

Czwartek 17,oo – + Mirosław (19).

Piątek  17,oo –  śp + Mirosław (20).                                                                                                                                                                      18,oo                śp + Walenty Kuźnia – int. brata i siostry.

Sobota 8,oo – śp + Mirosław   (21).

17,oo – W 25 rocz ślubu Marka i Renaty Kulpa dziękczynno błagalna z podziękowaniem za     .                         otrzymane łaski i o Błogosławieństwo Boże także dla syna Dawida.                                          .          17,oo – Za wnuczki Weronikę i Karolinę z racji urodzin dziękczynno błagalna.

Niedziela 9,oo – śp ++ Romualda Hedlof i jego rodziców i dziadków.                                                                                 .                9,oo – śp ++ Zofię i Stanisława Rosół; Antoninę i Józefa Okołotowicz i Henryka Okołoto

12,oo – śp ++Stefanię Głowacką, Mariannę Oleksińską; Reginę i Bronisława Lechodzia i       .                                 Rozalię i Fabiana Sygutowskich.                                                                                          .               12,oo – sp + Mirosława (22).

Szczepanów 10,3o – śp + Janinę Świergoń w miesiąc po śmierci.