INTENCJE MSZALNE – 22-29.10.2023

Sobota 17,oo –  25 rocz ślubu Marka i Renaty Kulpa dziękczynno błagalna z podziękowaniem za     .                         otrzymane łaski i o Błogosławieństwo Boże także dla syna Dawida.                                          .          17,oo – Za wnuczki Weronikę i Karolinę z racji urodzin dziękczynno błagalna.

Niedziela 9,oo – śp ++ Romualda Hedlof i jego rodziców i dziadków.                                                                                 .                9,oo – śp ++ Zofię i Stanisława Rosół; Antoninę i Józefa Okołotowicz i Henryka Okołoto

12,oo – śp ++Stefanię Głowacką, Mariannę Oleksińską; Reginę i Bronisława Lechodzia i       .                                 Rozalię i Fabiana Sygutowskich.                                                                                          .               12,oo – sp + Mirosława (22).

16,3o – Różaniec i pieśni dla Maryi – prowadzi Żar Miłości.

Szczepanów 10,3o – śp + Janinę Świergoń w miesiąc po śmierci.

 

Wtorek 17,oo – W 53 rocz  ślubu Mari i Zdzisława dziękczynno błagalna.                                                          .              18,oo – śp + Mirosława (24).

Środa 17,oo – + Mirosława (25).

Czwartek 17,oo – + Mirosława (26).

Piątek 17,oo –  + Mirosława (27).

Sobota 8,oo – śp + Mirosława (28).

 

16,3o – Różaniec.                                                                                                                                                     17,oo – W 27 rocz ślubu Anety i Krzysztofa Suliga dziękczynno błagalna.                                                              .           17,oo – Z podziękowaniem za pielgrzymkę do Rokitna.

Niedziela 9,oo –  W 54 rocz. ślubu Piotra i Henryki Zabłockich dziękczynno błagalna.

12,oo – śp ++ Tadeusza i z jego rodziny Mieczysława, Zofię i Kazimierę.                                           .               12,oo – śp + Mirosława (29).

Szczepanów 10,3o – śp + Leszka Klepacz w miesiąc po śmierci.