INTENCJE MSZALNE – 26.05-02.06.2024

Sobota 18,oo – śp ++ z rodziny Rymarskich i Szostek.                                                                                                       .           18,oo –  śp ++ Męża Władysława, syna Stanisława, brata Ryszarda i rodziców z obu stron

Niedziela 9,oo – śp ++ Apolonię, Michała Bartosz; Marię, Michała, Kazimierza Świdkiewicz i               .                              wszystkich zmarłych z tych rodzin.                                                                                            .                9,oo – śp + Zdzisława Łopacińskiego w 1 rocz śmierci.

12,oo – ++ Za dusze zmarłych z rodziny Rabe Janinę, Wojciecha i Romana.

.               12,oo – ++ Za dusze zmarłych z rodziny Raczkowskich Witolda, Stanisławę, Zdzisława,         .                                 Jana, Ryszarda, Henryka i Dariusza.

Szczepanów 10,3o – Z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o zdrowie, Boże                               .                                   błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla dzieci i wnuków w 10 rocz      .                                 ślubu Magdaleny i Artura i 5 rocz. ślubu Mariusza i Dominiki.

Wtorek  18,oo – śp + Maksymilian Winkler.

Środa   18,oo – sp ++ Jadwigę, Elżbietę Kozarek w miesiąc po śmierci.

Czwartek BC 9,oo – W 20 rocz śm mamy +Danuty Stonoga o łaskę nieba.                                                                 .                      9,oo – ++ Rodziców Zofię i Stanisława Rosół; teściów Antoninę, Józefa i Henrykę            .                                       Okołotowicz.

11,oo – dziękczynno błagalna w dniu urodzin mamy Krystyny Bąk o Boże błogosław  .                                   i opiekę MB Szkaplerznej.                                                                                                         .                    11,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo w 16 rocz urodzin Zuzanny i 4o rocz urodzin  .                                   Aleksandry Kitka dziękczynno błagalna.

Piatek 18,oo – śp ++ Jadwigę Bejnar w 12 rocz śmierci i Władysława.

Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

18,oo – śp + Tadeusza Marciniszyn w 6 rocz śmierci.                                                                                         .            18,oo – śp ++ Marcina, Wacławę Brygider; Teklę, Władysława Bąk i ++ z tych rodzin.

Niedziela 9,oo – śp + Irenę Naworską.                                                                                                                            .                9,oo – ++ Rodziców Stefanię i Longina, braci Jana i Józefa Łagosz, siostrę Marię                            .                            Więckowską, Leszka Sieradzkiego, Leszka Szymańskiego, Teresę i Juliana                 .                             Piaseckich i wszystkich zmarłych z tych rodzin.

12,oo – Za Klarę Mazurkiewicz w 1 rocz urodzin dziękczynno błagalna.

Szczepanów 10,3o – Za całą naszą parafię…