Daily Archives: 4 maja 2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 05.05.2024 – VI Niedziela Wielkanocna.

1) W Uroczystość Królowej Polski 3 maja 17 – cioro dzieci przeżyło Pierwszą Komunię św; obecnie trwa Biały Tydzień, który zakończy się w środę poświęceniem i wręczeniem obrazków komunijnych. Pragnę bardzo serdecznie podziękować dzieciom i ich rodzicom za wszelkie dobro; szczególnie za piękną dekorację świątyni i dar ołtarza, który złożyli w kwocie 4 tysięcy złotych na nowy napęd dzwonu kościelnego za wszelkie prace w kościele i wokół np za odnowione drzwi do zakrystii.  Bóg zapłać p. katechecie  Bogumiłowi Czajka za przygotowanie dzieci oraz p. Halince Stroynowskiej ze scholą i organiście Kamilowi za wokalne i muzyczne przygotowanie; także męskiej służbie liturgicznej !

INTENCJE MSZALNE – 05-12.05.2024

Sobota 18,oo – śp ++ Rodziców Apolonię, Tadeusza, Jadwigę i Mariana i rodzeństwo Bernarda,       .                            Elżbietę, Reginę, Eliasza, Marcina i dziadków z obu stron.

.              18,oo – śp + Genadiusza Polak w 4 rocz śm i Ulanę Polak w 10 rocz śm.