Daily Archives: 25 maja 2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 26.05.2024 – Niedziela Trójcy Świętej.

1) Dzisiaj przypada Dzień Matki – życzę wszystkim mamom, aby były kochane przez swoje dzieci miłością zdolną do ofiary i zawsze były wdzięczne. Zapraszam wdzięczne dzieci do zamawiania mszy św. w intencji rodziców, szczególnie mam z prośbą o zdrowie, Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Szkaplerznej. Także przy wyjściu można nabyć piękny prezent w postaci kwartalnika Gość Extra „Święte Matki, Matki świętych” w cenie 14 zł.

INTENCJE MSZALNE – 26.05-02.06.2024

Sobota 18,oo – śp ++ z rodziny Rymarskich i Szostek.                                                                                                       .           18,oo –  śp ++ Męża Władysława, syna Stanisława, brata Ryszarda i rodziców z obu stron

Niedziela 9,oo – śp ++ Apolonię, Michała Bartosz; Marię, Michała, Kazimierza Świdkiewicz i               .                              wszystkich zmarłych z tych rodzin.                                                                                            .                9,oo – śp + Zdzisława Łopacińskiego w 1 rocz śmierci.

12,oo – ++ Za dusze zmarłych z rodziny Rabe Janinę, Wojciecha i Romana.

.               12,oo – ++ Za dusze zmarłych z rodziny Raczkowskich Witolda, Stanisławę, Zdzisława,         .                                 Jana, Ryszarda, Henryka i Dariusza.