Daily Archives: 18 maja 2024

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 19.05.2024 – Zesłanie Ducha Świętego.

1) Dzisiejsza Uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończy liturgicznie okres wielkanocny, a w poniedziałek po Zesłaniu – Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła. Bóg zapłać tym wiernym, którzy trwali na nowennie przed Zesłaniem DŚ.

2) W tym tygodniu Msze św. wieczorne już „ normalnie” czyli codziennie o godz. 18,oo a po nich nabożeństwa majowe.

3) Młodzież naszej diecezji i parafii ma zaproszenie Księdza Biskupa Tadeusza do Rokitna 7-8 czerwca na Diecezjalne Dni Młodzieży pod hasłem „Jaśniej”; bliższe info na tablicy ogłoszeń.

INTENCJE MSZALNE – 19-26.05.2024

Sobota 18,oo – śp ++ Edwarda, Anielę, Edmunda Bartkiewicz i ++ z tej rodziny.                                                 .           18,oo – śp ++ Marię, Kaliksta, Anastazję, Stanisława i Juliusza.

Niedziela 9,oo – śp ++ Rodziców w rocz smierci Władysława i Marię Duda i ++ braci i siostry.                           .                9,oo – śp + Elżbietę Papciak w 1o rocz śmierci.

12,oo – śp ++ Zbigniewa Pajor; Juliannę, Piotra, Tadeusza i Eugeniusza.                                           .              12,oo – śp ++ Rodziców Antoniego, Anielę, brata Jana, męża Bolesława i córkę Teresę.

Szczepanów 1o,3o – Za Parafian.