INTENCJE MSZALNE – 19-26.05.2024

Sobota 18,oo – śp ++ Edwarda, Anielę, Edmunda Bartkiewicz i ++ z tej rodziny.                                                 .           18,oo – śp ++ Marię, Kaliksta, Anastazję, Stanisława i Juliusza.

Niedziela 9,oo – śp ++ Rodziców w rocz smierci Władysława i Marię Duda i ++ braci i siostry.                           .                9,oo – śp + Elżbietę Papciak w 1o rocz śmierci.

12,oo – śp ++ Zbigniewa Pajor; Juliannę, Piotra, Tadeusza i Eugeniusza.                                           .              12,oo – śp ++ Rodziców Antoniego, Anielę, brata Jana, męża Bolesława i córkę Teresę.

Szczepanów 1o,3o – Za Parafian.

 

Poniedziałek 18,oo – śp ++ Rodziców Janinę i Tomasza; Anielę i Michała i ++ z tych rodzin.

Wtorek  18,oo – śp ++ Topolskich Józefa, Elżbietę; Leńczyńskich Józefa, Walerię.

Środa   18,oo – śp + Janinę Juchniewicz w 1 rocz śm i ++ z tej rodziny.                                                                           .             18,oo – śp + Helenę Nowak w 1 rocz śmierci.

Czwartek 18,oo – śp ++ Józef, Janina Kubińscy, Bolesław Drepszok i Zygmunt Markowski.

Piątek 18,oo –  śp + Bogdan Papciak – int. siostry Urszuli.

Sobota 8,oo – śp + Mirosława Lechowicz w miesiąc po śmierci – int. syna z rodziną.

 

18,oo – śp ++ z rodziny Rymarskich i Szostek.                                                                                                       .           18,oo –  śp ++ Męża Władysława, syna Stanisława, brata Ryszarda i rodziców z obu stron

Niedziela 9,oo – śp ++ Apolonię, Michała Bartosz; Marię, Michała, Kazimierza Świdkiewicz i               .                              wszystkich zmarłych z tych rodzin.                                                                                            .                9,oo – śp + Zdzisława Łopacińskiego w 1 rocz śmierci.

12,oo – ++ Za dusze zmarłych z rodziny Rabe Janinę, Wojciecha i Romana.                                       .               12,oo – ++ Za dusze zmarłych z rodziny Raczkowskich Witolda, Stanisławę, Zdzisława,         .                                 Jana, Ryszarda, Henryka i Dariusza.

Szczepanów 10,3o – wolna.