INTENCJE MSZALNE – 27.03-03.04.2022

Sobota  18,oo – ++  Genowefę, Adolfa, Leona Horeczko i Jana Czekańskiego.

Niedziela 9,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB szkaplerznej dla rodzin Sieniewicz             .                             i Woźniak.

11,oo – śp ++Janinę, Wawrzyńca, Marka, Jana i ++ z rodziny Antoszewskich.

11,oo – śp ++ Męża Ryszarda w 1 rocz śm; teściową Helenę w 1 rocz śm i ++ z rodziny

17,3o – Gorzkie Żale

18,oo – śp ++Wladysławę Mazurkiewicz – int. brata Piotra Marciniszyn z rodziną.

Szczepanów –  śp + Mieczysław Smoliński w 14 rocz śm.

Poniedziałek 11,oo – Pogrzebowa za śp + Henryka Urbańskiego.

Wtorek 18,oo – śp + Władysławę Mazurkiewicz – int. rodziny Marciniszyn z Boczowa.

Środa  18,oo –  śp + Barbara Spórek w 17 rocz śm.

Czwartek 18,oo – śp + Władysław Goldewicz w 7 rocz śm.

Piątek 18,oo – wolna

Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

18,oo – śp ++ Kazimierza Panaś i Helenę i Tadeusza Jaworskich.

18,oo – śp ++ Meża Franciszka 35 rocz śm i brata Uugeniusza w 8 miesięcy po śmierci             .                          i wszystkich zmarłych z tej Rodziny.

Niedziela 9,oo – Za ks. proboszcza Ryszarda z racji imienin dziękczynno błagalna.

11,oo – ++ Ryszarda, Leona, Marię i Mateusza.

11,oo – śp ++ Ryszarda Sucheckiego oraz Julię, Karola, Karolinę i Stanisława Ćwik.

18,oo – Dziękczynno błagalna za rodziców Zofię i Adama; Janinę i Józefa z prośbą o            .                              zdrowie i Błogosławieństwo Boże.

Szczepanów 13,oo – wolna.