Daily Archives: 11 maja 2024

OGŁOSZENIA PARAFIANLNE – 12.05.2024 – Wniebowstąpienie Pańskie.

1) Dzisiaj wyjątkowo nauki przed chrztem w parafii sw. Józefa w Żarach dla rodziców i chrzestnych w kościele o godz. 19,oo.

2) Trwają nabożeństwa majowe i od piątku nowenna przed Zesłaniem Ducha Św. w tym tygodniu wyjątkowo codziennie o godz. 18,3o a w sobotę o 7,3o. a po nich Msza św…

3) Jutro 13 maja rozpoczyna się comiesięczny cykl nabożeństw fatimskich z procesją wokół świątyni o godz. 18,3o.

INTENCJE MSZALNE – 12-19.05.2024

Sobota 18,oo – W pewnej intencje Panu Bogu znanej.

18,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla synów, synowych,           .                          babci Heleny i wnuków.

Niedziela 9,oo – śp + Mieczysław Sikorski w 1 rocz śmierci.

9,oo – ++ śp Męża Jerzego Sołtysiak w 25 rocz śm, syna Leszka i wnuka Dawida.

12,oo – + W rocznicę śmierci Michała Bąk o radość życia wiecznego.                                                                                          .               12,oo – ++ Mariannę i Ludwika Zając i ++ z tej rodziny.