INTENCJE MSZALNE – 12-19.05.2024

Sobota 18,oo – W pewnej intencje Panu Bogu znanej.

18,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla synów, synowych,           .                          babci Heleny i wnuków.

Niedziela 9,oo – śp + Mieczysław Sikorski w 1 rocz śmierci.

9,oo – ++ śp Męża Jerzego Sołtysiak w 25 rocz śm, syna Leszka i wnuka Dawida.

12,oo – + W rocznicę śmierci Michała Bąk o radość życia wiecznego.                                                                                          .               12,oo – ++ Mariannę i Ludwika Zając i ++ z tej rodziny.

Szczepanów 10,3o – śp + Wiesławę Rakowską w 1 rocz śmierci.

 

Poniedziałek 18,oo – Nabożeństwo Fatimskie                                                                                                           .                       18,3o – Msza św. za + Bogdana Papciak – int. mamy Teresy.

Wtorek 18,3o –  W 1 rocz śmierci Józefa Miętka i ++ z tej rodziny.

Środa   18,3o – śp ++ z rodziny Włodarskich…                                                                                                            .             18,3o – śp + czesław Mańkowski w miesiąc po śmierci.

Czwartek 18,3o – śp + Czesław Mańkowski – int Marii Zawada i rodziny Pieniakowskich.

Piątek  18,3o – śp ++ Maria i Adolf Mazurkiewicz.

Sobota 8,oo – śp + Kazimierz Urban w miesiąc po śmierci.

 

18,oo – śp ++ Edwarda, Anielę, Edmunda Bartkiewicz i ++ z tej rodziny.                                                 .           18,oo – śp ++ Marię, Kaliksta, Anastazję, Stanisława i Juliusza.

Niedziela 9,oo – śp ++ Rodziców w rocz smierci Władysława i Marię Duda i ++ braci i siostry.                           .                9,oo – śp + Elżbietę Papciak w 1o rocz śmierci.

12,oo – śp ++ Zbigniewa Pajor; Juliannę, Piotra, Tadeusza i Eugeniusza.                                           .              12,oo – śp ++ Rodziców Antoniego, Anielę, brata Jana, męża Bolesława i córkę Teresę.

Szczepanów 1o,3o – Za Parafian.