INTENCJE MSZALNE – 29.05-05.06.2022

Sobota 18,oo – Za dzieci Darię i Konrada o Błogosławieństwo, zdrowie i opiekę MB Szkaplerzn

18,oo – W 26 rocz ślubu Joanny i Tomasza Kusz i o zdrowie i Błogosławieństwo dla            .                         dzieci.

Niedziela 9,oo – śp ++Kazimierza Świdkiewicz i rodziców z obu stron i z rodziny Michniewicz.

9,oo – śp ++ Marię i Adolfa Mazurkiewicz.

11,oo – Za Piotra, Pawła i Jacka z racji urodzin dziękczynno błagalna.

11,oo – Dziękczynno błagalna z racji urodzin Krystyny Bąk z podziękowaniem za łask   .                              zdrowia i o dalsze.

18,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo za wstawiennictwem MB Szkaplerznej dla synó .                            synów, synowych, wnuków i babci Heleny.

18,oo –  Z prośbą o deszcz…

Szczepanów  – O zdrowie, Błoghosławieństwo i opiekę MB Szkaplerznej dla mamy Kamili – int   .                             syna Ksawerego.

Wtorek 18,oo – śp ++ Jadwigę Bejnar w 10 rocz śm i Władysawa Bejnar.                                                     .              18,oo – śp + Kazimiera Poraszka w miesiąc po śmierci.

Środa 18,00   –  śp + Tadeusza w 4 rocz śmierci.

Czwartek 18,oo – śp ++ Jan Krzyśków w 15 rocz śm; Grzegorz Nocul, Stefanię Romanowicz i             .                                    z rodzin Krzyśków i Stonoga.

Piątek  18,oo – W 16 rocz śm siostry Czesławy, brata Romana, ich rodziców i siostrzenicę            .                                  Angelikę Orzeszko.

Sobota 8,oo – Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP.

18,oo – ++ z rodziny Węgier…

18,oo – śp ++Stanisław Bukowski, Andrzej Bukowski i Władysław Czernuszko.

Niedziela 9,oo – śp + Irenę Naworską z racji urodzin.                                                                                                                      .                9,oo –  śp + brata Bogusława w 14 rocz śm.

11,oo – ++Rodziców, teściów, siostrę Janinę, Stanisławę i braci Mariana i Tadeusza.            .              11,oo – śp ++ Elżbietę i Zdzisława Mikuręda

18,oo – W 41 rocz ślubu Danuty i Ryszarda Wielgosz dz – bł o Błogosławieństwo dla          .                             dzieci i wnuków.

18,oo – O szczęśliwe zdanie egzaminów muzycznych i w 13 rocz urodzin Weroniki             .                             Wolskiej dziekczynno błagalna.