Daily Archives: 8 maja 2022

OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 08.05.2022 – IV Niedziela Wielkanocna.

1) W uroczystość Królowej Polski 3 maja 29 – cioro dzieci przeżyło I Komunię św a dzisiaj na Mszy św. o godz. 11,oo poświęcę tym dzieciom obrazki komunijne i dewocjonalia i tak zakończymy „Biały tydzień”. Pragnę bardzo serdecznie podziękować dzieciom i ich rodzicom za wszelkie dobro; szczególnie za piękne dekoracje świątyni na Boże Narodzenie i uroczystość komunijną ; za wszelkie prace przy kościele i na plebanii; za „ dar ołtarza” w postaci nowych flag i sztandarów i wsparcie remontu organów w kwocie 2100 zł. Bóg zapłać p. katechecie Bogumiłowi Czajka za przygotowanie dzieci oraz p. Halince ze scholą i organiście Kamilowi za wokalne przygotowanie.

INTENCJE MSZALNE – 08-15.05.2022

Sobota   18,oo -+Bolesław, Krystyna, Jan Banaszek i z rodzin Banaszek, Więch i Pananowskich

18,oo – ++Dziadków Władysława i Helenę Chyl; Franciszkę i Michała Zabawa; Zofię i          .                             Stanisława Zielińskich oraz Weronikę Piątek.

Niedziela 9,oo – śp ++Tadeusza, Grzegorza, Annę, Stefana, Mateusza.