INTENCJE MSZALNE – 02-09.06.2024

Sobota 18,oo – śp + Tadeusza Marciniszyn w 6 rocz śmierci.                                                                                         .            18,oo – śp ++ Marcina, Wacławę Brygider; Teklę, Władysława Bąk i ++ z tych rodzin.

Niedziela 9,oo – śp + Irenę Naworską.                                                                                                                            .                9,oo – ++ Rodziców Stefanię i Longina, braci Jana i Józefa Łagosz, siostrę Marię                            .                            Więckowską, Leszka Sieradzkiego, Leszka Szymańskiego, Teresę i Juliana                 .                             Piaseckich i wszystkich zmarłych z tych rodzin.

12,oo – Za Klarę Mazurkiewicz w 1 rocz urodzin dziękczynno błagalna.                                                                            .               12,oo – O łaskę zdrowia dla mamy Rozalii Łopacińskiej.

Szczepanów 10,3o – Za całą naszą parafię…

 

Wtorek 18,oo – śp ++ Stanisław Bukowski, Andrzej Bukowski i Władysław Czarnuszko.                                          .              18,oo – śp + Bogdan Papciak w miesiąc po śmierci.

Środa  18,oo – Za dzieci objęte modlitwą różańcową.

Czwartek 18,oo – śp ++ Siostrę Czesławę, brata Romana, siostrzenicę Angelikę i Rodziców.           .                 18,oo – śp + Kazimiera Marciniak w miesiąc po śmierci.

Piątek 18,oo – śp ++ Teklę i Szczepana Świdkiewicz.

Sobota 8,oo – Za chorych z Róż ŻR i Margaretek o łaskę zdrowia ciała i duszy za wstawiennictw .                         Matki Bożej Uzdrowienia Chorych.

 

18,oo – ++ z rodziny Węgier…

Niedziela 9,oo – W 19 rocz ślubu Agnieszki i Dominika i opiekę MB Szkaplerznej dla dzieci                                .                               Hani i Michała.                                                                                                                                                 .                9,oo – w 43 rocz ślubu Danuty i Ryszarda Wielgosz i za dzieci i wnuki.

12,oo – śp ++ Jana Krzyśków w 17 rocz i jego rodziców i ++ z  rodziny i za rodzeństwo   .                             Grzegorza Nocula i Stefanię Romanowicz.                                                                         .              12,oo – sp + Bogdan Papciak – int. chrześniaka Daniela.

Szczepanów 10,3o – wolna.