INTENCJE MSZALNE – 30.05-06.06.2021

Sobota 18,oo –  śp + Janinę Czerniawską – int. rodziny Pieniakowskich.                                         .             18,oo –  Za zmarłych…                                                                                                  Niedziela 9,oo – W 25 rocz ślubu Joanny i Tomasza i o Błogosławieństwo i opiekę MB dla dzie    .                             Natalii i Aleksandra. Dziękczynno błagalna.                                                            ..               9,oo – O zdrowie i Błogosławieństwo dla Zuzanny Rosół i Kitka Aleksandra.

11,oo – Dziękczynnno błagalna za łaski dla mamy Krystyny Bąk.                                        .                11,oo – O łaskę zdrowia dla Halinki i Jacka.                                                                            .                18,oo – ++ Anielę i Michała Szuń.

18,oo – śp ++Mamę  Janinę Rekić w 17 rocz śm.

Szczepanów –  O łaskę zdrowia…

Wtorek   18,oo – śp + Jadwigę Bejnar w 9 rocz śmierci.

Środa     18,oo –  Urodzinowa za Piotra i Pawła Stroynowskich dziekczynno błagalna.

Czwartek 9,oo – śp + Janinę Czerniawską w miesiąc po śmierci.

11,oo – W 29 rocz ślubu Emilii i Andrzeja Stachów i za dzieci.

18,oo – O zdrowie i umocnienie w chorobie dla taty Jana.

Piątek    18,oo – śp ++ Siostrę Czesławę, brata Romana i Rodziców.

Sobota 8,oo –  Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi.

10,3o – Za dzieci komunijne…

18,oo – W 40 rocz ślubu Danuty i Ryszarda Wielgosz i za dzieci i wnuki dziękczynno bła

Niedziela 9,oo – ++ Z rodzin Szymeczko i Wilga, Reczuch, Cacek, Szczepańskich.

9,oo –  śp + Irenę Naworską z racji urodzin.

11,oo – śp ++Męża Stanisława Bukowskiego, Andrzeja i Władysława Czarnuszko.

11,oo – śp ++ Elżbietę w 3 rocz śm i Zdzisław Mikurenda w 27 rocz  śm.

18,oo – śp ++Jan Krzyśków w 14 rocz śm i ++ z tej rodziny i z Stonoga oraz Grzegorza      .                                Nocula i Stefanię Romanowicz.

Szczepanów –  śp + Jan Antoszewski – int. Luizy Pieniakowskiej z rodziną.