INTENCJE MSZALNE – 12-19.02.2023

Intencje mszalne   12 II – 19 II  2023.

Sobota  17,oo – O Błogosławieństwo Boże i opiekę MB Szkaplerznej dla mamy Wandy Chyl w 94 r

Niedziela 9,oo – sp ++ Mariana Kaletyńskiego i rodziców Antoninę i Piotra Plutę.

9,oo – śp ++ Jana Rochoń w 10 rocz śm i ++ z tej rodziny.

12,oo – Z podziękowaniem za uratowanie życia i łaskę zdrowia.

Szczepanów 10,3o – śp ++ Bronisław, Teofila Rachwalscy i ++ z tej rodziny.

Wtorek 17,oo – Dziękczynno błagalna z prośbą o dobrą radę w życiowej sprawie.

Środa  17,oo – O zdrowie, Błogosławieństwo Boże i pomnożenie wiary dla męża, dzieci i wnucząt

Czwartek 17,oo – wolna…

Piątek  17,oo – Dziękczynno błagalna w 69 rocz. urodzin.

Sobota  8,oo – Za wszystkich należących do Różańca św. i „Margaretek” z prośbą o Boże                        .                         błogosławieństwo, uzdrowienie duszy i ciała, siły i wytrwania na modlitwie za            .                         wstawiennictwem MB z Lourdes oraz dla ich rodzin.

17,oo – W 90 rocz urodzin Pelagii dziękczynno błagalna – int dzieci, wnuków i prawnuków.

Niedziela 9,oo – W 80 rocz urodzin mamy Stefanii – int. dziękczynno błagalna dzieci, wnuków i        .                              prawnuczka.

12,oo – sp ++Dziadków Jana, Mariannę Podlewskich.

Szczepanów 1o,3o – śp ++ Julię, Stefanię, Władysława, Ryszarda, Stanisława, Marię, Bronisławę     .                                    z rodziny Greczyłło.