OGŁOSZENIA PARAFIALNE 15.04.2018 – III  Niedziela  Wielkanocy.

1) Dzisiaj Niedziela Biblijna rozpoczyna Tydzień Biblijny, który zachęca do czytania i rozważania Pisma św., szczególnie dzieciom na dobranoc. Dziękuję wiernym, którzy przychodzą 1o minut przed Mszą niedzielną i korzystają z komentarzy w formie multimedialnej.

2) Trwa przygotowanie do Pierwszej Spowiedzi i Komunii św; we wtorek o 16,3o próba spowiedzi.

3) W sobotę o 17,5o rozpoczyna się spotkanie młodzieży do bierzmowania i ich rodziców; obecność rodziców obowiązkowa.

4) Najbliższa niedziela to Niedziela Dobrego Pasterza rozpoczynająca Tydzień Modlitw o Powołania Kapłańskie i zakonne i zarazem Pielgrzymka Przyjaciół Paradyża…

5) W następną sobotę 28 kwietnia, odwiedzi naszą parafię, w ramach wizytacji kanonicznej ks. biskup Tadeusz Lityński. Módlmy się o błogosławione owoce tej wizyty w rodzinach naszej parafii. Bardzo proszę liderów poszczególnych grup apostolsko modlitewnych o sprawozdanie z działalności w ostatnich 6 latach z listą członków (…) Spotkanie z liderami grup w przyszłą niedzielę po Mszy o 11,oo.

6) Zapowiedzi: Nowaczyk Jarosław i Antoszewska Danuta z Pionierów, cywilnie związani – II.

7) Informacje dla rolników w sprawie dopłat zamieszczone w gablocie…

8) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Szklarskiej za posprzątanie świątyni, szczególnie tu pracującym rodzinom: Nowaczyk, Jakubiec, Węgier, Czeremurzyńscy – 2 os, Czarnecka i składającym ofiary – 445 zł. Zapraszam w sobotę o godz 9,oo mieszkańców ul Powstańców Wlkp – bloki 16,17 i domki.

9) W ubiegłym tygodniu zmarli z naszej parafii: śp +Jadwiga Kukla z Sikorskiego; pogrzeb odbył się w środę o 15,oo. Śp+ Karolina Klepacz ze Szczepanowa – pogrzeb odbył się w piątek o 14,oo. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

10) Rodzina boryka się dzisiaj z wieloma trudnościami, na które niekiedy nie znajduje rozwiązań. Częste rozwody są tego przykładem. Ruch Światło-Życie naszej diecezji pragnie wyjść do małżeństw i rodzin z propozycją ugruntowania życia z Jezusem. Wiele świadectw małżonków dowodzi temu, że tajemnica szczęścia leży w zapraszaniu Boga do swojego życia. W Lubuskim Nazarecie w Kęszycy Leśnej w dniach 29 o6 do 5 o7 odbędzie się Oaza Ewangelizacji dla małżeństw. Szczegółowe informacje na plakacie – serdecznie zapraszamy.!