OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 07.10.2018 – XXVII  Niedziela  zwykła.

1) Bardzo serdecznie dziękuję pani Gieni Piwko oraz  wszystkim uczestnikom pielgrzymki Róż ŻR i Apostolatu Margaretka do Rokitna w Roku Jubileuszowym 35o lecia przybycia obrazu MB Cierpliwie Słuchającej do Rokitna.

2) Dzisiaj wsłuchujemy się w List biskupów wprowadzający nas w osiemnasty Dzień Papieski przezywany w przyszłą niedzielę pod hasłem: „Promieniowanie ojcostwa”. W przyszłą niedzielę składamy ofiary do puszek na żywy pomnik św. Janowi Pawłowi II w postaci stypendium dla wybitnie uzdolnionej młodzieży z rodzin ubogich…

3) Trwa październik a wraz z nim nabożeństwa różańcowe codziennie o godz. 17,3o a dla dzieci w tę środę o godz. 16,3o. Proszę w imieniu Matki Boskiej o codzienną modlitwę rodzinną choćby dziesiątką różańca świętego.

4) W środę o godz. 16,2o modlitwy do św. Józefa, różaniec i po Mszy o godz. 17,oo spotkanie na Sali spotkań przy kawie.

5) W czwartek spotkanie popielgrzymkowe w Domu Rekolekcyjnym o godz. 18,oo…

6) Bóg zapłać mieszkańcom ostatniej części ul. Grunwaldzkiej za posprzątanie świątyni i składającym ofiary na ogrzewanie – zebrano 22o zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców Sikorskiego z numerów 2, 4, 6 i blok 8.

7) W ubiegłym tygodniu zakończyła ziemską pielgrzymkę do Domu Ojca zaopatrzona sakramentami św.  +Irena Komar  z ul. Grunwaldzkiej; pogrzeb odbył się w piątek o godz.14,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…

8) W sobotę 13 X zapraszam na ostatnie Czuwanie Fatimskie na godz.17,oo. Po Mszy św. o 18,oo procesja z figurą MB Fatimskiej wokół świątyni.

9) W przyszłą niedzielę Dzień Edukacji – na nabożeństwie różańcowym o godz. 17,3o modlimy się za nauczycieli i wychowawców.