OGŁOSZENIA PARAFIALNE -20.10.2019 – XXIX Niedziela zwykła.

1) Wczoraj odbyło się październikowe spotkanie młodzieży przed Bierzmowaniem…

2) Dzisiaj spotkanie rodziców dzieci komunijnych po Mszy sw. o godz. 11,oo; obecność będzie podpisana w dzienniczku DK.

3) Dzisiaj przeżywamy 87 Światowy Dzień Misyjny obchodzony w Nadzwyczajnym Miesiącu Misyjnym pod hasłem: „Ochrzczeni i posłani”. Taca na potrzeby działalności misyjnej Kościoła. Nabożeństwa różańcowe codziennie o 16,3o w intencjach misyjnych.

4) W środę 23 października zaproszenie dla kobiet katolickich na spotkanie Magnificatu; bliższe info na folderze, który zabieramy ze stolika.

5) W czwartek 24 X o godz. 18,3o zaproszenie na Mszę św z modlitwą o uzdrowienie do kościoła rektoralnego w Żarach.

6) Przy wyjściu ze stolika odbieramy kartki wypominkowe i koperty Ofiara na Seminarium…

7) Bóg zapłać mieszkańcom I części ul Osadniczej i Na Wzgórzu za posprzątanie i udekorowanie kwiatami świątyni; szczególnie pracującym tu wczoraj rodzinom: Pęksa, Szmania Żelazko, Benesz, Wołowska, Marciniszyn, Kusz – 2os. I składającym ofiary – 445 zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo II część Osadniczej i Wrzosową.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką a w niej między innymi…

9) W ubiegłym tygodniu zakończyła swą ziemską pielgrzymkę zaopatrzona sakramentami św śp + Wanda Wielgosz z Siodła; pogrzeb odbędzie się  w poniedziałek o godz. 12,oo. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…