OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 25.08.2019 – XXI  Niedziela zwykła.

1) W ubiegłą środę odbyło się spotkanie parafialnego Caritas. Postanowiliśmy na nim, że kończymy z wydawaniem darów z naszego magazynu; nie przedłużamy współpracy z PED… 

Bardzo prosimy wszystkich wiernych, o zgłaszanie potrzebujących naszej pomocy, do przedstawicieli naszej Caritas.

2) Dzisiaj rozpoczynamy ostatni tydzień wakacji. W przyszłą niedzielę zapraszam dzieci i młodzież 15 minut przed każdą Mszą sw. Do spowiedzi z racji rozpoczynajacego się 2 września nowego roku szkolnego…

3) W poniedziałek 26 sierpnia Uroczystość MB Częstochowskiej; msza św. w kościele o godz. 18,oo w 98 rocz urodzin Czesława dziękczynno błagalna. Ponadto w tygodniu we wtorek – św. Moniki; w środę św. Augustyna,bpa i DK; czwartek – Męczęństwo św. Jana Chrzciciela; w przyszłą niedzielę 1 września – 8o rocznica wybuchu II Wojny światowej…

4) Zapowiedzi – Buciakowski Adrian z Mirostowic Dolnych i Sawicka Angelika z Grunwaldzkiej, oboje stanu wolnego – II.

5) Nasi rolnicy mają zaproszenie na Ogólnopolską Pielgrzymkę Rolników na Dożynki Jasnogórskie w dniach 31 VIII i 1 IX. Plan w gablocie.

6) Bóg zapłać mieszkańcom ul. Pułaskiego od 35 do 18 za posprzątanie świątyn, szczególnie pracującym tu rodzinom: Tartak, Przybyła, Stopera, Berer, Grządko, Czerniawska, Kwaśniak, Rosół, Maciejczak, Bosak, Rosół Dorota i składającym ofiary – 34o zł. Zapraszam w sobotę o godz. 9,oo mieszkańców ostatniej cześci Pułaskiego do numeru 2 i Wyzwolenia.

7) Wczoraj ślubowali Fiilipowska Marta i Stolarski Jarosław, szczęść Boże młodej parze na nowej drodze życia i bóg zapłać za przyozdobienie świątyni kwiatami.

  1. 8) W poniedziałek zakończył ziemskie życie śp +Mirosław Adamkiewicz z Wyzwolenia, zaopatrzony sakramentami świętymi; pogrzeb odbył się w  piątek o godz. 14,oo. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie…