OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 22.09.2019 – XXV Niedziela zwykła.

1) Zakończył się IX Tydzień wychowania w którym uczyliśmy się od świętych i błogosławionych być wychowawcami w swoim środowisku. Bóg zapłać za trwającym tu na modlitwie. Dzisiaj prawdziwie zatroskani nauczyciele i wychowawcy są na pielgrzymce u Pani Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie.

2) Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w naszej parafii bezpośrednie przygotowanie do pierwszej spowiedzi i komunii św. Dzisiaj spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców zapisujących na Mszy św. o godz. 1o,5o…

3) Odpust ku czci NMP Różańcowej i Diecezjalna Pielgrzymka Róż Żywego Różańca oraz apostolstwa Margaretka odbędzie się w Rokitnie 5 października pod hasłem „Wychowawczyni powołań kapłańskich”. Zapisy u pani Gieni Piwko z wpisowym 3o zł za przejazd; plan w gablocie.

4) W czwartek 26 września mamy zaproszenie do kościoła rektoralnego do Żar na godz. 18,3o na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie pod hasłem „ Ja jestem drogą”; zatroszczmy się o naszych chrych duchowo i zniewolonych.

5) W sobotę 28 IX zapraszam młodzież kl. VII i VIII z rodzicami do kościoła parafialnego na godz. 17,5o na rozpoczęcie przygotowania do sakramentu bierzmowania.

6) Dom „Uzdrowienia Chorych” w Głogowie zaprasza na czternastodniowe  turnusy rehabilitacyjne 2o2o; bliższe informacje z cenami w gablocie.

7) Bardzo serdecznie dziękuję mieszkańcom Lelewela od 1 do 1o łącznie z blokami 11 i 13 za posprzątanie świątyni i udekorowanie kwiatami; szczególnie tu pracująctm rodzinom: Marciniszyn, Szymańska, Duziak, Stęplowska, Stęplowska, Czabaj-2os i składającym ofiary – 19o zł i z tego 23 zł na kwiaty. W sobotę o 9,oo zapraszam drugą część Lelewela bloki 14, 16, 18, 2o, 22, 24 i tarasowiec od 15 do 41.

8) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką(…), a czytając ją, pogłębiamy wiedzę religijną i umacniamy wiarę św.

9) W ubiegłym tygodniu zakończył życie ziemskie śp +Leszek Ferens z Sikorskiego; pogrzeb odbył się w piątek o 12,oo. Wieczny odpoczynek rac z mu dać Panie…