OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 04.07.2021 – XIV Niedziela zwykła.

1) W ubiegły pierwszy piątek odwiedzałem chorych po domach; dziękuję im za to święte pragnienie trwania z Chrystusem w trudnym doświadczeniu wiary , jakim jest choroba czy niedołężność. Następne odwiedziny w pierwszy piątek sierpnia tj. 6 VIII ; proszę zgłosić mi nowych chorych…

2) Za dwa tygodnie 18 lipca – uroczystość odpustowa w naszej parafii ku czci MB Szkaplerznej. W piątek 9 VII rozpoczniemy duchowe przygotowanie w formie Nowenny w której codziennie do odpustu będziemy trwali tu na modlitwie. Ponawiam moje zaproszenie kierowane do Wszystkich stolarzy naszej parafii, aby naprawili podłogę pod ławkami i tak wyrazili wdzięczność i wiarę w obecność Chrystusa i Maryi w tej świątyni…

3) Bardzo serdecznie dziękuję naszym pielgrzymom przybyłym z Sanktuarium MB Królowej Pokoju z Medjugorie za ich modlitwy za nas i świadectwo żywej wiary…

4) Bóg zapłać mieszkańcom I części Alei WP zamieszkałych od strony Żar do Krzyża  za posprzątanie świątyni, szczególnie wczoraj tu pracującym rodzinom: Schmid-2os, Molińscy, Kuryło, Mikołajczyk, Słociak-2os, Kuniccy i składającym ofiary – 260 zł. I przynoszącym kwiaty. Zapraszam w sobotę 10 VII o godz. 9,oo pozostałych mieszkańców Alei WP i przyległych uliczek Okulickiego, Bitnera I Hallera. Jeżeli w sobotę przypada pogrzeb o godz. 1o,oo to zawsze sprzątamy po pogrzebie czyli o godz. 11,oo!…

5) Przy wyjściu nabywamy prasę katolicką Niedziela, Gość Niedzielny, Mały GN i Dzień Pański z ogłoszeniami a także gratisowo broszury „Dzieci w wirtualnej sieci „ i „Gdy dziecko pyta o seks”.

6) W ubiegłym tygodniu zakończył ziemskie życie śp + Roger Matczak ze Szklarskiej; pogrzeb odbył się w sobotę o 10,oo. Wieczny odpoczynek rac z mu dać Panie…

7) Kancelaria parafialna czynna w piątki od 18,45 do 19,3o i soboty od 12,oo do 13,oo.